ÖDÜLLERE DOYASIYA DEVAM EDİYOR

» Yaşam » ÖDÜLLERE DOYASIYA DEVAM EDİYOR

Farklı tarzıyla ekranlarda yer alan iş dünyası programlarına yeni bir soluk getiren Güler Gür, izleyicilerine sigorta konusunda bilinmeyenleri ve püf noktaları eğlenceli bir dille aktarıyor. Aynı zamanda sosyal sorumluluk projeleri ve yardımseverliği ile tanınan Güler Gür, programında deneyimlerini ve bilgilerini, tüketicilere farklı ve anlaşılır bir yorumla sunmayı amaçlıyor. Yeni Projeler ve Gelecek Planları Güler Gür, […]

  • Son Güncelleme: 22 Eylül 2023

Farklı tarzıyla ekranlarda yer alan iş dünyası programlarına yeni bir soluk getiren Güler Gür, izleyicilerine sigorta konusunda bilinmeyenleri ve püf noktaları eğlenceli bir dille aktarıyor. Aynı zamanda sosyal sorumluluk projeleri ve yardımseverliği ile tanınan Güler Gür, programında deneyimlerini ve bilgilerini, tüketicilere farklı ve anlaşılır bir yorumla sunmayı amaçlıyor.

Yeni Projeler ve Gelecek Planları

Güler Gür, yeni yayın sezonunda da sigorta konusunda bilinmeyenleri, renkli konuklar eşliğinde izleyicilere anlatacağını belirtti. Ayrıca, yakın zamanda kendi sahibi olduğu “Sigorta TV” projesini de izleyiciyle buluşturacağının müjdesini verdi.