“LÜKS, STİL, MODA” KONSEPTİNDE YILBAŞI KUTLAMASI

» Yaşam » “LÜKS, STİL, MODA” KONSEPTİNDE YILBAŞI KUTLAMASI

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ve Orka Holding Yönetim Kurulu Üyesi Büşra Orakçıoğlu ev sahipliğinde düzenlenen davete, aralarında Anıl Tiryaki, Benan Terzioğlu, Katre Turan, Merve Oflaz, Mine Ceran, Mustafa Üstündağ, Tuba Kalçık Üstündağ ve Sercan Yaşar’ın da olduğu çok sayıda ünlü isim katıldı. Bağdat Caddesi Damat Tween mağazasında gerçekleştirilen “Yeni Yılı Moda ile […]

  • Son Güncelleme: 22 Aralık 2023

Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ve Orka Holding Yönetim Kurulu Üyesi Büşra Orakçıoğlu ev sahipliğinde düzenlenen davete, aralarında Anıl Tiryaki, Benan Terzioğlu, Katre Turan, Merve Oflaz, Mine Ceran, Mustafa Üstündağ, Tuba Kalçık Üstündağ ve Sercan Yaşar’ın da olduğu çok sayıda ünlü isim katıldı.

Bağdat Caddesi Damat Tween mağazasında gerçekleştirilen “Yeni Yılı Moda ile Kutluyoruz” daveti, 2024 yılına sayılı günler kala iş ve cemiyet hayatının ünlü simalarını bir araya getirdi. Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu ve Orka Holding Yönetim Kurulu Üyesi Büşra Orakçıoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen davet, Stil Danışmanı Ceylan Atınç ile influencer Betül Avcı’nın katkıları ile “Lüks, Stil ve Moda” konseptinde gerçekleşti. Etkinliğe aralarında Anıl Tiryaki, Benan Terzioglu, Katre Turan, Merve Oflaz, Mine Ceran, Mustafa Üstündağ, Tuba Kalçık Üstündağ ve Sercan Yaşar’ın da olduğu çok sayıda ünlü isim katıldı.