DİJİTAL PAZARLAMADA STRATEJİK ÇÖZÜMLER SUNUYOR

» Yaşam » DİJİTAL PAZARLAMADA STRATEJİK ÇÖZÜMLER SUNUYOR

Genç girişimci, Türkiye’de faaliyet gösteren bir dijital pazarlama ajansının kurucusu. Boz, 15 kişilik ekibiyle birlikte, müşterilerine etkili ve yenilikçi dijital pazarlama stratejileri sunuyor. Sosyal medya ve dijital pazarlama alanındaki uzmanlığıyla, çeşitli şirketler ve markalar için sosyal medya kampanyaları, dijital reklamlar ve Influencer pazarlama stratejileri oluşturan Murat Boz ve ekibi, ayrıca işletme sahiplerine dijital pazarlama eğitimleri […]

  • Son Güncelleme: 16 Mart 2023

Genç girişimci, Türkiye’de faaliyet gösteren bir dijital pazarlama ajansının kurucusu. Boz, 15 kişilik ekibiyle birlikte, müşterilerine etkili ve yenilikçi dijital pazarlama stratejileri sunuyor.

Sosyal medya ve dijital pazarlama alanındaki uzmanlığıyla, çeşitli şirketler ve markalar için sosyal medya kampanyaları, dijital reklamlar ve Influencer pazarlama stratejileri oluşturan Murat Boz ve ekibi, ayrıca işletme sahiplerine dijital pazarlama eğitimleri de vermekte.

Sosyal Medya uzmanı Boz, Türkiye’deki birçok sektörde faaliyet gösteren müşterileri için özel dijital pazarlama stratejileri geliştirmekle birlikte; Eğitim, sağlık, perakende, moda,  teknoloji sektörlerinde çalışmalar yürütmekte ve müşterilerine en etkili dijital pazarlama çözümlerini sunuyor.

Murat Boz;  başarısının, dijital pazarlama alanındaki yenilikçi, yaratıcı yaklaşımı ve vizyoner bakış açısı sayesinde olduğunu belirtiyor. Ajans, her müşterisi için özelleştirilmiş bir strateji geliştirmesiyle ve sürekli olarak değişen dijital dünyada yeni trendleri takip etmesiyle ön plana çıkıyor. Ayrıca, Murat Boz sürekli olarak kendisi ile ekibini eğitmekte ve dijital pazarlama dünyasındaki yenilikleri takip ettiklerini, böylece büyüdüklerini söylüyor.

Disiplinli çalışma ve yeni nesil medya stratejilerini iyi analiz eden Boz’un,  Türkiye’de dijital pazarlama ve sosyal medya alanında önde gelen isimlerden biri olması hiçte tesadüf olmadığı müşterileri tarafından dillendiriliyor.