CEMİL İPEKÇİ DEFİLESİYLE GECEYE DAMGASINI VURDU

» Yaşam » CEMİL İPEKÇİ DEFİLESİYLE GECEYE DAMGASINI VURDU

Cemil İpekçi Defilesinde İlk Kez Büyük Beden Manken Çıkardı Öykü Serter’in sunuculuğunda gerçekleşen defilede, Cemil İpekçi’nin 2022 Sonbahar – Kış “Paçavra” adlı koleksiyonunun defilesi büyük beğeni topladı. İlk kez bir defilesinde büyük beden manken kullanan İpekçi: “İlk defa bir defileme 46 beden bir manken çıkarttım. Bundan sonraki defilelerimde de büyük beden manken çıkaracağım. Bir dirhem […]

  • Son Güncelleme: 26 Aralık 2022

Cemil İpekçi Defilesinde İlk Kez Büyük Beden Manken Çıkardı

Öykü Serter’in sunuculuğunda gerçekleşen defilede, Cemil İpekçi’nin 2022 Sonbahar – Kış “Paçavra” adlı koleksiyonunun defilesi büyük beğeni topladı. İlk kez bir defilesinde büyük beden manken kullanan İpekçi: “İlk defa bir defileme 46 beden bir manken çıkarttım. Bundan sonraki defilelerimde de büyük beden manken çıkaracağım. Bir dirhem et bin ayıp örter derler. Kilolu hanımlar da çok güzel giyiniyorlar. Neden illa mankenlerin zayıf ve genç olması lazım. Nefes aldığımız sürece, kendimize baktığımız sürece istediğimizi giyebiliriz” dedi.

İpekçi’nin koleksiyonunu Demet Şener, Özge Ulusoy, Gizem Özdilli, Ece Gürsel olmak üzere 40 profesyonel model podyumda modaseverlere sergiledi. Finalinin Zeynep Özyılmazel’le yapıldığı defile TAMEV (Toplumsal Açlıkla Mücadele ve Eğitim Derneği) yararına gerçekleşti. Defilenin koreografisini Banu Noyan yaptı.

“İlk Sahnem Sezen Aksu, İlk Podyumum Cemil İpekçi” Tuğba Özerk Profesyonel Modellere Taş Çıkarttı

Kusursuz fiziğiyle yıllardır mankenlikten geldiği düşünülen Tuğba Özerk, ilk ve son podyum tecrübesini bu özel gecede yaşadı. Cemil İpekçi ve Banu Noyan’ı kıramayan Tuğba Özerk gecenin sürprizi olarak İpekçi’nin özel hazırladığı kreasyonla podyum için hem sıra dışı bir başlangıca hem de herkese nasip olmayacak eşsiz bir jübileye imza atmış oldu. Tecrübeli mankenlerle aynı podyumda yürüyen ve gerek zarafeti gerekse podyumdaki profesyonellere taş çıkaran yürüyüşü ile ilgi odağı olan Tuğba Özerk, defile sonrası verdiği röportajda; ”Bu benim için hayatımın en unutulmaz anlarından biri. Modellik hayatım mükemmel başladı, mükemmel bitti. Bu herkese nasip olmaz. Öncelikle hem Banu Hanım’a hem de Cemil beye sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Yoğun konser, sahne ve stüdyo maratonu sırasında böylesine özel bir tecrübe yaşamama vesile olan herkese minnet borçluyum.” ifadeleriyle duygularını gazeteciler ve muhabirlerle paylaştı.

Thalia Natural Beauty Openstage Awards’ta sektörlerinin başarılı isimleri sahiplerini buldu. Farklı sektörlerden 21 kişi ödüllerini Banu Noyan’ın elinden aldı.

Ödül Alan Kişiler:

*Gökhan Kara – Akten Kozmetik Sanayi ve Pazarlama A.Ş . Yönetim Kurulu Başkanı

*Nuray Marçak – İş Kadını / TAMEV (Toplumsal Açlıkla Mücadele ve Eğitim Derneği) Kurucu Başkanı

*Prof Dr Ferhan Öz – Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı

*Nuri Şapkacı – Ece Türkiye Eş Genel Müdürü ve CFO

*Serkan Selamet – Altier Education Group Yönetim Kurulu Başkanı

*Alim Karaca – Fethiye Belediye Başkanı

*Fulden Uras – Sanatçı Kelebek Çocuklar Eğitim ve Araştırma Derneği Kurucusu ve Onursal Başkanı

*Dr Ufuk Alatekin – Medikal Estetik Hekimi

*Mustafa Surhay Tokoğlu – Assos Dionysos Oteller Grubu Ykb

*Av. Harun Şimşek

*Cenk Dağcı – Leaders Cxo Yönetim Kurulu Bşk

*Şükran Şahin – Uzman Estetisyen

* M.Mert Nayır – Sosyal Güvenlik Uzmanı

*Opr.Dr. Naser Dadaşzade – Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı

*Gül Sağır Aydın – Hopi Ürün Yönetim, Pazarlama ve Crm’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

*Ertan Özyiğit

*Sermet Severöz – Yeme İçme Ve Lüks Seyahat Yazarı

*Süreyya Üzmez – Trilye Restoran Sahibi Gurme Yazar

*Ahmet San

*Haldun Dormen

*Mehmet Akarca – Cumhurbaşkanı Başdanışmanı