BÖYLE OLUR AĞALARIN DÜĞÜNÜ

» Yaşam » BÖYLE OLUR AĞALARIN DÜĞÜNÜ

Kalabalık bir davetli gurubunun hazır bulunduğu düğünde,  nikah töreni ise ağalara yakışır bir şekilde hayli kalabalıktı. Ayhan Yıldız, Kemal Varır, Fırat Honaz,  Servet Ekinci, Sevil Uyar,  Sinem Abdullahoğlu,  Gökhan Ağaoğlu, Murat Ağaoğlu,  Yusuf Ziya Abdullahoğlu,  Nuray Taşpınar’ın nikah şahitliği yaptığı düğün törenine Ali Ağaoğlu rahatsızlığı nedeni ile katılamadı. Ancak Bentley marka aracını genç çifte tahsis […]

  • Son Güncelleme: 27 Aralık 2022

Kalabalık bir davetli gurubunun hazır bulunduğu düğünde,  nikah töreni ise ağalara yakışır bir şekilde hayli kalabalıktı.

Ayhan Yıldız, Kemal Varır, Fırat Honaz,  Servet Ekinci, Sevil Uyar,  Sinem Abdullahoğlu,  Gökhan Ağaoğlu, Murat Ağaoğlu,  Yusuf Ziya Abdullahoğlu,  Nuray Taşpınar’ın nikah şahitliği yaptığı düğün törenine Ali Ağaoğlu rahatsızlığı nedeni ile katılamadı. Ancak Bentley marka aracını genç çifte tahsis etti.

Gece geç saatle kadar süren düğünde, Esra ve Taylan’ın mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Zaman Zaman davulu eline alan Gelin Esra Corta orkestraya eşlik etti, misafirlerini eğelendirdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylunun gönderdiği çiçek ile kutladığı çift balayı için Çeşme’ye gitti.