ASYA TURUNA ÇIKTI,ONLARCA TEKLİF ALDI

» Yaşam » ASYA TURUNA ÇIKTI,ONLARCA TEKLİF ALDI

Güzel oyuncu Tayland, Hindistan ve Çin güzergahına kurduğu seyahatinde yeni şeyler deneyimlerken bir yandan da bu anlarını ölümsüzleştirecek dijital bir proje için kollarını sıvadı. Seyahati sırasında deneyimlerini ve yorumlarını takipçileriyle sıkça paylaşan Kılıç, gittiği günden bu yana onlarca proje teklifi aldığını, yeni kültürler görmek, yeni insanlarla tanışmanın kendisine çok iyi geldiğini, gelen teklifleri ise değerlendireceğini […]

  • Son Güncelleme: 26 Aralık 2022

Güzel oyuncu Tayland, Hindistan ve Çin güzergahına kurduğu seyahatinde yeni şeyler deneyimlerken bir yandan da bu anlarını ölümsüzleştirecek dijital bir proje için kollarını sıvadı. Seyahati sırasında deneyimlerini ve yorumlarını takipçileriyle sıkça paylaşan Kılıç, gittiği günden bu yana onlarca proje teklifi aldığını, yeni kültürler görmek, yeni insanlarla tanışmanın kendisine çok iyi geldiğini, gelen teklifleri ise değerlendireceğini söyledi.

Seyahati sırasında birçok farklı yere giden Kılıç, filleri elleriyle besledi, maymunlarla da fotoğraf çekildi. Asya ülkelerinde yaşadığı ilginç anları da fotoğraflayan ve sevenleriyle paylaşan Tamay Kılıç, düzgün fiziğinin yanısıra akıcı ingilizcesiyle de Asya’daki yapım şirketlerinin de ilgisini çekiyor.