13 KORO CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINDA BULUŞUYOR

» Yaşam » 13 KORO CUMHURİYETİMİZİN 100. YILINDA BULUŞUYOR

100. Yıl Cumhuriyet Bandosu eşliğinde gercekleşecek bu eşsiz  çalışma ve projeyi şef Selçuk işcan yönetiyor.   26 Ekim Perşembe günü saat 16:00’da Kadıköy  İskele  Meydanı Atatürk Anıtı’nın önünde kutlanacak  etkinliğe tüm Cumhuriyet sevdalılarını bekliyoruz. Büyük Koromuz ile onaltı marş  ve üç türküyü seslendireceğiz. Koronun Kurucuları müzik öğretmeni & Müzik Eğitimcileri Derneği MÜZED İstanbul Şubesi başkanı Selçuk […]

  • Son Güncelleme: 25 Ekim 2023

100. Yıl Cumhuriyet Bandosu eşliğinde gercekleşecek bu eşsiz  çalışma ve projeyi şef Selçuk işcan yönetiyor.   26 Ekim Perşembe günü saat 16:00’da Kadıköy  İskele  Meydanı Atatürk Anıtı’nın önünde kutlanacak  etkinliğe tüm Cumhuriyet sevdalılarını bekliyoruz.

Büyük Koromuz ile onaltı marş  ve üç türküyü seslendireceğiz. Koronun Kurucuları müzik öğretmeni & Müzik Eğitimcileri Derneği MÜZED İstanbul Şubesi başkanı Selçuk İşcan ve  Emekli Türk Dili Öğretmeni Pervin Öztabağ’dır. Cumhuriyet Mitinglerini oluşturan yedi kadından biridir. Geçen ay (91) doksan  bir yaşına bastı.