Yalı Çapkını yıldızları, aralarındaki ekran enerjisinin sebebini açıkladı

» Manşetler » Yalı Çapkını yıldızları, aralarındaki ekran enerjisinin sebebini açıkladı

Yalı Çapkını’nın yıldızlarını kapak olduğu Hello Dergisi yayımlandı. İnanılmaz bir etkileşim yaratan dizinin başrol oyuncuları Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir, aralarındaki ekran enerjisini neye borçlu olduklarını açıkladı. “Arkadaş olmamızın etkisi sahneye yansıyor” Ferit karakterini canlandıran Mert Ramazan Demir, “Arkadaş olmamızın etkisi nerdeyse her sahneye yansıyor. Birbirimizi bu kadar iyi tanıdığımız için oyun alanlarımızı çok […]

  • Son Güncelleme: 25 Aralık 2022


Yalı Çapkını’nın yıldızlarını kapak olduğu Hello Dergisi yayımlandı.

İnanılmaz bir etkileşim yaratan dizinin başrol oyuncuları Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir, aralarındaki ekran enerjisini neye borçlu olduklarını açıkladı.

Yalı Çapkını, yine zirvenin sahibi oldu! İşte Yalı Çapkını dizisinin son bolümünde yaşananlar…

“Arkadaş olmamızın etkisi sahneye yansıyor”

Ferit karakterini canlandıran Mert Ramazan Demir, “Arkadaş olmamızın etkisi nerdeyse her sahneye yansıyor. Birbirimizi bu kadar iyi tanıdığımız için oyun alanlarımızı çok iyi kollayabiliyoruz” dedi.

Yalı Çapkını, yine zirvenin sahibi oldu! İşte Yalı Çapkını dizisinin son bolümünde yaşananlar…

“Birbirimizi tanıyor olmamız, sahnelerin enerjisine yansıyor”

Dizinin Seyran’ı Afra Saraçoğlu (ise, “Mert’in de dediği gibi, birbirimizi tanıyor olmamız sahnelerin enerjisine doğrudan yansıyor. Birbirimize alışkın olduğumuz için daha rahat ve doğal bir akışla çıkarabiliyoruz” yorumunu yaptı.

Yalı Çapkını, yine zirvenin sahibi oldu! İşte Yalı Çapkını dizisinin son bolümünde yaşananlar…Source link