Yüz Yıllık Mucize’de Harika, Kemal’in izini sürüyor

» Magazin » Yüz Yıllık Mucize’de Harika, Kemal’in izini sürüyor

25 Mayıs Perşembe akşamı ekrana gelecek dizinin yeni bölümünün konusu şöyle: Canan tarafından esir alınan Kemal, Turgut’a Harika’yı emanet etmiştir ama Turgut’un ona ihanet edebileceği ihtimalini hesaba katmak istemez. Harika ise Turgut’la eve doğru yola çıktığında Süreyya’nın başının dertte olduğunu öğrenir ve halasının yardımına koşar. Süreyya, Eşref’in mezarının boş olduğunu gördükten sonra kendine gelemez. Canan, […]

  • Son Güncelleme: 24 Mayıs 2023

25 Mayıs Perşembe akşamı ekrana gelecek dizinin yeni bölümünün konusu şöyle:

Canan tarafından esir alınan Kemal, Turgut’a Harika’yı emanet etmiştir ama Turgut’un ona ihanet edebileceği ihtimalini hesaba katmak istemez. Harika ise Turgut’la eve doğru yola çıktığında Süreyya’nın başının dertte olduğunu öğrenir ve halasının yardımına koşar.

Süreyya, Eşref’in mezarının boş olduğunu gördükten sonra kendine gelemez. Canan, Kemal’i Amerika’ya götürmek için hazırlıklarını tamamlarken, Turgut da Harika’nın yanında kalmanın bir yolunu bularak onu kontrol altında tutmaktadır. Müzeyyen, Süreyya için çok endişelidir.

Yüz Yıllık Mucize'de Harika, Kemal'in izini sürüyor

Harika ise Kemal’in aniden ortadan kaybolmasından şüphelenince onun izini sürmeye karar verir ve rastladıkları onu dehşete düşürür.

Yüz Yıllık Mucize'de Harika, Kemal'in izini sürüyor

OGM Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği ve yönetmenliğini Hilal Saral’ın yaptığı, Nuran Evren Şit’in kaleme aldığı Yüz Yıllık Mucize’nin oyuncu kadrosunda Birkan Sokullu, Ebru Şahin, Zerrin Tekindor, Necip Memili, Gözde Seda Altuner, Laçin Ceylan, Ayşegül Cengiz, Yalçın Hafızoğlu, Merve Nur Bengi, Ecem Çalhan, Zehra Kelleci ve Hümeyra yer alıyor.

Yüz Yıllık Mucize'de Harika, Kemal'in izini sürüyor

İlgi çekici hikayesiyle ‘Yüz Yıllık Mucize’, her Perşembe Star’da!

Yüz Yıllık Mucize'de Harika, Kemal'in izini sürüyor

Yayın Tarihi : 25 Mayıs 2023 – Perşembe

Yayın Saati : 20.00 – 10.Bölüm   

Yüz Yıllık Mucize'de Harika, Kemal'in izini sürüyor