Yeni nesil güzellik merkezi Health Point Clinik’ten sosyal davet

» Magazin » Yeni nesil güzellik merkezi Health Point Clinik’ten sosyal davet

‘Yeni Nesil Clinik’ mottosuyla yola çıktıklarını belirten mekanın kurucuları Caner Ender Kaplan ve Safa Yılmaz, “5 yıldır dünyanın her yerinden birçok yerli ve yabancı hastaya hizmet veriyoruz. Hastalarımızın, saçından, plastik cerrasine, obezite cerrahisine, kaş tasarımına, lazer epilasyona, ozon terapiden bağışıklık yükselten tüm tedavilere ve tüm medical estetik işlemlerinde tam teşekküllü hizmet veriyoruz” dedi. Aslıhan Turan, […]

  • Son Güncelleme: 23 Mayıs 2023

Yeni Nesil Clinik’ mottosuyla yola çıktıklarını belirten mekanın kurucuları Caner Ender Kaplan ve Safa Yılmaz, “5 yıldır dünyanın her yerinden birçok yerli ve yabancı hastaya hizmet veriyoruz.

Hastalarımızın, saçından, plastik cerrasine, obezite cerrahisine, kaş tasarımına, lazer epilasyona, ozon terapiden bağışıklık yükselten tüm tedavilere ve tüm medical estetik işlemlerinde tam teşekküllü hizmet veriyoruz” dedi.

Aslıhan Turan, Pınar Kerimoğlu, Eda Güzelcik, Emel Yıldırım ve Selen Tezman’ın da aralarında bulunduğu konuklar, yeni sezon trendleri hakkında bilgi aldı.

Yeni nesil güzellik merkezi Health Point Clinik'ten sosyal davet