Yasak Elma’da yaprak dökümü! 3 isim birden kadrodan ayrılıyor!

» Magazin » Yasak Elma’da yaprak dökümü! 3 isim birden kadrodan ayrılıyor!

Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz, Melisa Doğu, Sevda Erginci, Murat Aygen, Nehir Erdoğan, Barış Ataç ve Bahtiyar Memili gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisi, final sezonuyla ekrana geliyor. Yazın final yapacak olan dizide peş peşe ayrılıklar yaşanacak. Selim ve Tuğçe veda ediyor Konuşulanlara göre dizide Selim karakterine hayat veren Emre Kızılırmak […]

  • Son Güncelleme: 4 Nisan 2023

Başrollerinde Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz, Melisa Doğu, Sevda Erginci, Murat Aygen, Nehir Erdoğan, Barış Ataç ve Bahtiyar Memili gibi isimlerin yer aldığı Yasak Elma dizisi, final sezonuyla ekrana geliyor. Yazın final yapacak olan dizide peş peşe ayrılıklar yaşanacak.

Selim ve Tuğçe veda ediyor

Konuşulanlara göre dizide Selim karakterine hayat veren Emre Kızılırmak projeye veda edecek. Kızılırmak’ın yanı sıra 170. bölümü ile ekranlara gelen dizide Jülia’nın (Nehir Erdoğan) asistanı Tuğçe’ye hayat veren Elif Yılmaz da projeye veda ediyor.

Başarılı performansıyla dikkat çeken Yılmaz, ekipten 171. bölümde ayrılmış olacak.

Yasak Elma'da yaprak dökümü! 3 isim birden kadrodan ayrılıyor!

Handan da ayrılıyor

Reyting rekortmeni dizide uzun süredir Kumru’nun annesi Handan’ı oynayan Şebnem Dönmez de kadroda ayrılıyor. Julia’nın oyunuyla alerjisi olduğu arıların içinde kalan Handan karakteri ilerleyen bölümlerde diziden ayrılacak.

Yasak Elma'da yaprak dökümü! 3 isim birden kadrodan ayrılıyor!