Yalı Çapkını dizisinin finali ifşa oldu! Öyle bir şey olacak ki…

» Magazin » Yalı Çapkını dizisinin finali ifşa oldu! Öyle bir şey olacak ki…

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan dizinin finalinin ifşa olduğu iddia edildi. Yalı Çapkını dizisi finali izleyen herkesi şoke edecek. Çünkü kimse böyle bir final beklemiyordu. İşte detaylar… İddiaya göre, Yalı Çapkını dizisinde Seyran, kendisini aldatan Ferit’i terk edecek. Bu durum ise Ferit’in çöküşüne neden olacak. İflas’a giden Ferit’in dizinin sonunda intihar edeceği söyleniyor. Finali ifşa oldu […]

  • Son Güncelleme: 15 Ocak 2023

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan dizinin finalinin ifşa olduğu iddia edildi. Yalı Çapkını dizisi finali izleyen herkesi şoke edecek. Çünkü kimse böyle bir final beklemiyordu. İşte detaylar…

İddiaya göre, Yalı Çapkını dizisinde Seyran, kendisini aldatan Ferit’i terk edecek. Bu durum ise Ferit’in çöküşüne neden olacak. İflas’a giden Ferit’in dizinin sonunda intihar edeceği söyleniyor.

Finali ifşa oldu

Zorla evlendirilen Ferit ve Seyran’ın hikayesi her Cuma günü izleyenleri ekranlara kilitliyor. Burhan Cahit’in kitabına dayanan dizinin sonunda ne olacağı herkes tarafından merak ediliyordu. İddiaya göre Yalı Çapkını dizisi finali ifşa oldu.

Yalı Çapkını konusu ne?

Ferit, maddi durumu iyi, yakışıklı, kendine güvenen ancak aşka ve evliliğe inanmayan bir gençtir. Seyran ile ilk evlendiğinde ona karşı sevgi duymayan Ferit, Seyran’a aşık olup onun için tüm hayatını değiştirecektir.

Yalı Çapkını finali

Yapı Çapkını dizisi finalinde koca yalıda tek başına kalan Seyran kendisini aldatan Ferit’i terk edecek. Bu durum Ferit’in çöküşüne neden olacak ve iflas eden Ferit intihar ederek hayatına son verecek.