Yalı Çapkını 16. bölüm fragmanı yayınlandı! Seyran ve Ferit arasında gerginlik! Ferit, Seyran’ı aldatıyor mu?

» Magazin » Yalı Çapkını 16. bölüm fragmanı yayınlandı! Seyran ve Ferit arasında gerginlik! Ferit, Seyran’ı aldatıyor mu?

Yalı Çapkını dizisinde Seyran ve Ferit arasında ipler geriliyor. Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir‘in paylaştığı Yalı Çapkını dizisinde heyecan had safhada. Mine Tugay’ın canlandırdığı Defne, Seyran ile Ferit’in arasına girmeye çalışacak ve olanlar olacak. Yalı Çapkını 16. bölüm fragmanında yer alan sahneler dikkat çekti. Defne ile Ferit yakınlaşma gösterdi. Bu durum sonrası İfakat […]

  • Son Güncelleme: 5 Ocak 2023

Yalı Çapkını dizisinde Seyran ve Ferit arasında ipler geriliyor. Başrollerini Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir‘in paylaştığı Yalı Çapkını dizisinde heyecan had safhada. Mine Tugay’ın canlandırdığı Defne, Seyran ile Ferit’in arasına girmeye çalışacak ve olanlar olacak. Yalı Çapkını 16. bölüm fragmanında yer alan sahneler dikkat çekti. Defne ile Ferit yakınlaşma gösterdi. Bu durum sonrası İfakat ile Seyran aralarında atışma yaşadı. İşte ayrıntılar…

Yalı Çapkını’ndan şok eden 16. bölüm fragmanı

Star TV‘nin sevilen dizisi Yalı Çapkını 16. bölümü ile ekranlara gelecek. Fragmandan detayların merak edildiği Yalı Çapkını‘nda şok eden olaylar yaşanıyor.

İfakat ortalıklarda dolanan dedikoduları engellemek için Seyran ve Ferit için dergi kapağı olması adına Defne’ye başvuruyor. Dizideki tansiyonu ve genç çiftin kıskançlık kavgalarını artıracak olan Defne şimdiden çok konuşulacağa benziyor.

Aralarında tartışma çıkan Ferit ile Seyran gergin dakikalar yaşar. Ferit, Seyran’a “Dostum musun, düşmanım mısın? Neyimsin sen benim?” sözleri sonrası ortadan kaybolur ve telefonlarına cevap vermez.

Yalı Çapkını 16. bölüm fragmanı yayınlandı! Seyran ve Ferit arasında gerginlik! Ferit, Seyran'ı aldatıyor mu?

Bu olaylar sonrası İfakat, Seyran’a “Kocanın huyunu bilmiyormuş gibi onu orada bırakıp eve mi geldin?” der. Bu lafın altında kalmayan Seyran, “Ahlaksız kadınlar göz mü koyar yoksa?” diyerek gönderme yapar.

Öte yandan arabada baş başa görülen Ferit ile Sultan’ın bu durumu, Seyran’ın kulağına gider. Akıllara beni aldatıyor mu? sorusu gelir.

Dizinin bir diğer göze çarpan detayı ise son sahnede Ferit’in, babası ile yengesi İfakat’ı baş başa yakalamasıdır. Bu olaylar sonrası neler olacağı merakla bekleniyor.

Yalı Çapkını 16. bölüm fragmanı yayınlandı! Seyran ve Ferit arasında gerginlik! Ferit, Seyran'ı aldatıyor mu?

Yalı Çapkını 16. bölüm ne zaman?

Fragmanı büyük yankı uyandıran Yalı Çapkını 16. bölümü ile 6 Ocak Cuma akşamı saat 20:00’de Star TV ekranlarında yer alacak.

Yalı Çapkını 16. bölüm fragmanı yayınlandı! Seyran ve Ferit arasında gerginlik! Ferit, Seyran'ı aldatıyor mu?