'YAKA YAKA' DUYGUSAL BİR YOLCULUK SUNUYOR

» Magazin » 'YAKA YAKA' DUYGUSAL BİR YOLCULUK SUNUYOR

Şarkının sözleri de Yase’ye ait. Şarkının yapımcılığını ise Aerro ve Şamil Seyhan üstlendi. Klip yönetmenliğini ise Onur Oğuz üstlendi. “Yaka Yaka” şarkısında aşkın yanıltıcı tarafına ve pişmanlıklara vurgu yapılırken, Dilan Bilmez’in özgün sesi ve Yase’in sözleriyle dinleyicilerine duygusal bir yolculuk sunuyor. Dilan Bilmez, “Yaka Yaka” şarkısında kendine has yorumu ve güçlü sesiyle yine dinleyicilerini etkilemeyi […]

  • Son Güncelleme: 2 Mayıs 2023

Şarkının sözleri de Yase’ye ait. Şarkının yapımcılığını ise Aerro ve Şamil Seyhan üstlendi. Klip yönetmenliğini ise Onur Oğuz üstlendi.

“Yaka Yaka” şarkısında aşkın yanıltıcı tarafına ve pişmanlıklara vurgu yapılırken, Dilan Bilmez’in özgün sesi ve Yase’in sözleriyle dinleyicilerine duygusal bir yolculuk sunuyor.

Dilan Bilmez, “Yaka Yaka” şarkısında kendine has yorumu ve güçlü sesiyle yine dinleyicilerini etkilemeyi başarıyor. Şarkının sözleri ve melodisiyle dikkat çeken “Yaka Yaka” Dilan Bilmez’in müzikal yolculuğunda önemli bir kilometre taşı olarak öne çıkıyor.

 

Müzikseverler “Yaka Yaka” şarkısını Dilan Bilmez’in resmi youtube kanalı üzerinden dinleyebilirler.

Dilan Bilmez Kimdir?

Dilan Bilmez, 10 Ekim 1995’te İstanbul’da dünyaya geldi ve ailenin ikinci çocuğudur. Müzikle ilgili çalışmalarına Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi’nde Ses Eğitimi Bölümü’nde devam etti.

Profesyonel müzik kariyerine başlamadan önce, Dilan birçok ismin vokalistliğini yaparak sahne deneyimi kazandı. El Turco Records ile anlaşarak müzik kariyerine güçlü bir başlangıç yaptı.

İlk şarkısı “Aşktan” ile müzik dünyasında adını duyuran Dilan, şimdi ise yeni şarkısı “Yaka Yaka” ile dinleyicilerin kalbini fethetmeye hazırlanıyor. Yase tarafından yazılan ve Aerro tarafından aranje edilen “Yaka Yaka” şarkısı, Dilan’ın güçlü sesi ve yorumuyla dikkat çekiyor.

Dilan’ın müzikal yolculuğu, yeteneği ve profesyonel yaklaşımı ile müzikseverlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. “Yaka Yaka” gibi duygusal şarkılarla Dilan, Türk müzik endüstrisinde kendine sağlam bir yer edinmeye çalışıyor.