Ünlü Türk iş insanı Özkan Çam, Avrupa’da yatırımları ile dikkat çekiyor

» Magazin » Ünlü Türk iş insanı Özkan Çam, Avrupa’da yatırımları ile dikkat çekiyor

1979 İsviçre’de doğan ve çocukluk yıllarını orada geçiren Özkan Çam, girişimciliği yeniliklerle harmanlayan bir bakış açısı geliştirmekle beraber farklı alanlarda farklı başarılara imza atmanın ne kadar değerli olduğunu vurguluyor. Yaptığı her işe azimle başlayan Çam, Almanya, Belçika, İsviçre gibi ülkelerde iş birlikleri yaptıktan sonra rotasını Türkiye’ye çeviriyor ve farklı alanlarda hizmet arayışına giriyor. Fethiye’de başlattığı […]

  • Son Güncelleme: 17 Mayıs 2023

1979 İsviçre’de doğan ve çocukluk yıllarını orada geçiren Özkan Çam, girişimciliği yeniliklerle harmanlayan bir bakış açısı geliştirmekle beraber farklı alanlarda farklı başarılara imza atmanın ne kadar değerli olduğunu vurguluyor.

Yaptığı her işe azimle başlayan Çam, Almanya, Belçika, İsviçre gibi ülkelerde iş birlikleri yaptıktan sonra rotasını Türkiye’ye çeviriyor ve farklı alanlarda hizmet arayışına giriyor. Fethiye’de başlattığı tiny house ve butik otel projelerini birçok şehre yayıyor.

Ünlü Türk iş insanı Özkan Çam, Avrupa'da yatırımları ile dikkat çekiyor

Özkan Çam, başarısının sırrını anlattı:

“Hali hazırda mevcut projelerin araştırmasını yapmak, bu projede yer alacak olan bütün elementlerin ortak bir paydada buluşturmasını sağlamak, kullandığımız en ufak bir ürünün dahi en başından en sonuna kadar analizini sağlamak, bilim insanlarını, iş insanlarını ve devlet adamlarını ortak bir alanda buluşturabilmek. İşte bu, başından beri, bana bilgi ve deneyim sağlayan ve beni başarıya ulaştıran en önemli unsur.”

Ünlü Türk iş insanı Özkan Çam, Avrupa'da yatırımları ile dikkat çekiyor

Hem yurt dışında birçok projeye imza atan hem de bu başarısını kendi vatanının topraklarına aktaran Çam, bilimin ışığında ilerlemekle beraber aynı zamanda çevreyi ve maneviyatı göz önüne alan ekiplerle çalışıyor.

Ünlü Türk iş insanı Özkan Çam, Avrupa'da yatırımları ile dikkat çekiyor

Bu sayede otel, tiny house, lüks araç kiralama hizmeti sunarken bir yandan da teknoloji yatırımlarına son hız devam ediyor.

Ünlü Türk iş insanı Özkan Çam, Avrupa'da yatırımları ile dikkat çekiyorÜnlü Türk iş insanı Özkan Çam, Avrupa'da yatırımları ile dikkat çekiyor

Özkan Çam, bu doğrultuda ilerledikçe hiç şüphe yok ki ileriki yıllarda yepyeni yatırımlarla ve hizmetlerle karşımıza çıkacak.

Ünlü Türk iş insanı Özkan Çam, Avrupa'da yatırımları ile dikkat çekiyor