Uğur Dündar’dan Sözcü’ye tepki! ‘Bir yaşıma daha girdim’

» Magazin » Uğur Dündar’dan Sözcü’ye tepki! ‘Bir yaşıma daha girdim’

Sunuculuğunu Uğur Dündar’ın yaptığı tv100’de yayınlanan Haftanın Panoraması programında dün akşam Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu konuk olarak ağırlandı. Programda 6’lı masayla ilgili açıklamalarda bulunan Karamollaoğlu’yla ilgili haber yapan Sözcü Gazetesi’nin “Haftanın Panoraması” programından “Bir televizyon programı” diyerek bahsetmesine Gazeteci Uğur Dündar tepki gösterdi. “Bir yaşıma daha girdim” Dündar, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda 10 […]

  • Son Güncelleme: 26 Şubat 2023

Sunuculuğunu Uğur Dündar’ın yaptığı tv100’de yayınlanan Haftanın Panoraması programında dün akşam Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu konuk olarak ağırlandı.

Programda 6’lı masayla ilgili açıklamalarda bulunan Karamollaoğlu’yla ilgili haber yapan Sözcü Gazetesi’nin “Haftanın Panoraması” programından “Bir televizyon programı” diyerek bahsetmesine Gazeteci Uğur Dündar tepki gösterdi.

“Bir yaşıma daha girdim”

Dündar, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda 10 yıldır başarısına katkıda bulunduğu Sözcü Gazetesi’ne “‘Haftanın Panoraması’nda, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun açıklamalarından haber yapıyor ama ‘Bir televizyon programı!’ diyerek alıntılıyor. Ne diyeyim? Bir yaşıma daha girdim!” sözleriyle tepki gösterdi.