Türkiye Kupası çeyrek final maçlarının oynanacağı tarih açıklandı

» Magazin » Türkiye Kupası çeyrek final maçlarının oynanacağı tarih açıklandı

Türkiye Futbol Federasyonu, Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maçlarının programını açıkladı. Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremlerin ardından ileri bir tarihe ertelenen Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final maçlarının yeni takvimi belli oldu. TFF’den yapılan açıklamaya göre çeyrek final müsabakaları 4, 5, 6 Nisan tarihlerinde oynanacak. TFF’nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Ülkemizde yaşanan […]

  • Son Güncelleme: 3 Mart 2023

Türkiye Futbol Federasyonu, Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final maçlarının programını açıkladı.

Kahramanmaraş merkezli yaşanan depremlerin ardından ileri bir tarihe ertelenen Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final maçlarının yeni takvimi belli oldu.

TFF’den yapılan açıklamaya göre çeyrek final müsabakaları 4, 5, 6 Nisan tarihlerinde oynanacak.

TFF’nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Ülkemizde yaşanan deprem felaketi sebebiyle Ziraat Türkiye Kupası müsabaka tarihleri yeniden düzenlenmiştir. Buna göre; Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final müsabakaları 4-5-6 Nisan tarihlerinde oynanacaktır. Çeyrek Final müsabaka programı ile Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final ve Final müsabakalarına ilişkin takvim ise daha sonra ilan edilecektir. Kamuoyunun bilgilerine sunarız.”

Türkiye Kupası’nda çeyrek final eşleşmeleri

Türkiye Kupası çeyrek final turunda Fenerbahçe-Kayserispor, Ankaragücü-Trabzonspor ve Galatasaray-Başakşehir maçları oynanacak. Gaziantep FK’nın ligden çekilmesi nedeniyle, Sivasspor doğrudan yarı finale yükseldi.