Tuğba Özay’ı yıkan ölüm – Magazin Mahallesi Yaşam

» Magazin » Tuğba Özay’ı yıkan ölüm – Magazin Mahallesi Yaşam

Tuğba Özay‘ın babası İlhan Özay hayatını kaybetti. İstanbul’da yaşayan aile fertlerinin, 30 Aralık akşamı Muğla’nın Marmaris ilçesinde konseri olması ve babasına olan düşkünlüğünü bildikleri için İlhan Özay‘ın kaybını ünlü isimden sakladıkları öğrenildi. 1954 doğumlu Trabzonlu şair ve ödüllü ders kitabı yazarı İlhan Özay‘ın, bir süredir KOAH hastalığıyla mücadele ettiği ve nefes darlığı sebebiyle hayatını kaybettiği […]

  • Son Güncelleme: 1 Ocak 2023

Tuğba Özay‘ın babası İlhan Özay hayatını kaybetti. İstanbul’da yaşayan aile fertlerinin, 30 Aralık akşamı Muğla’nın Marmaris ilçesinde konseri olması ve babasına olan düşkünlüğünü bildikleri için İlhan Özay‘ın kaybını ünlü isimden sakladıkları öğrenildi.

1954 doğumlu Trabzonlu şair ve ödüllü ders kitabı yazarı İlhan Özay‘ın, bir süredir KOAH hastalığıyla mücadele ettiği ve nefes darlığı sebebiyle hayatını kaybettiği öğrenildi.

Babası için dua istemişti

Sosyal medya hesabından art arda paylaşımlar yapan Tuğba Özay, babasının yoğun bakımda tedavi gördüğünü ancak yaşayıp yaşamadığının kendisinden saklandığını belirtmiş, sevenlerinden dua istemişti.

Özay’ın, “Babam yaşasın, ben öleyim. Ne olur dua edin” paylaşımı yürek yakmıştı.