The Diva müzikali, 21 Mart’ta başlıyor

» Magazin » The Diva müzikali, 21 Mart’ta başlıyor

12 Yapım ve Akustikhane’nin ortak yapımcılığıyla gerçekleşen oyun, 21 Mart 2023 tarihinde Ses Tiyatrosu’nda başlıyor. 21-22 Mart Ses Tiyatrosu & 11 Nisan Duru Tiyatro’da izleyiciyle buluşacak.  Bu hikâye, biraz romantik, biraz hüzünlü, Diva’nın varoluşundan gerek biraz da komik. Hikayemiz müzikal hayalleri kuran genç bir Türk oyuncunun yıllar içerisinde Broadway’de tutunması ve sonucunda seçildiği ilk başrolünü […]

  • Son Güncelleme: 16 Mart 2023

12 Yapım ve Akustikhane’nin ortak yapımcılığıyla gerçekleşen oyun, 21 Mart 2023 tarihinde Ses Tiyatrosu’nda başlıyor. 21-22 Mart Ses Tiyatrosu & 11 Nisan Duru Tiyatro’da izleyiciyle buluşacak.

 Bu hikâye, biraz romantik, biraz hüzünlü, Diva’nın varoluşundan gerek biraz da komik. Hikayemiz müzikal hayalleri kuran genç bir Türk oyuncunun yıllar içerisinde Broadway’de tutunması ve sonucunda seçildiği ilk başrolünü içeriyor.

İşte The Diva!

The Diva Drag Queen performansını sergilerken anlatıyor kendi hikayesini. Kendinden bahsederken hatırlıyor neler olduğunu, samimi bir sohbet gibi. Bazen dedikodularla, bazen hayatın en sert gerçekleriyle örülü ama oldukça samimi hikayesini dinliyoruz Diva’nın.

The Diva müzikali, 21 Mart'ta başlıyor

New York’a ilk gelişi, ilk ilişkisi, son ayrılığı, yeni insanları, annesi, annesine ne kadar güvendiği, en yakın arkadaşı, kısacası Diva’nın devasa ama bir yandan da küçücük dünyası.

The Diva müzikali, 21 Mart'ta başlıyor

Rengarenk bir dünyanın içerisinde, önündeki yolu yürüyen, hayatını değiştiren bir hayalperest ’inkeş kelerle dolu öyküsü. Sonunda siz de keşke demeyeceksiniz belki, nasıl bir hayatı olurdu diye düşüneceksiniz, belki sonra kendiniz için öyle düşüneceksiniz.

The Diva müzikali, 21 Mart'ta başlıyor