Taha Duymaz’ın ölümünden sonra ortaya çıkan gerçek yürekleri dağladı!

» Magazin » Taha Duymaz’ın ölümünden sonra ortaya çıkan gerçek yürekleri dağladı!

6 Şubat’ta merkez üssü Kahramanmaraş‘ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler, 10 ilimizde ağır yıkımlara neden oldu. Depreme kardeşiyle birlikte halasının evinde yakalanan sosyal medya fenomeni Taha Duymaz ve kardeşi Melek Duymaz enkaz altında kaldı. Depremin 12’nci gününde ise iki kardeşin cansız bedenlerine ulaşıldı. Sözleri yürek dağladı Ölümüyle sevenlerini yasa boğan 19 yaşındaki Taha […]

  • Son Güncelleme: 26 Şubat 2023

6 Şubat’ta merkez üssü Kahramanmaraş‘ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler, 10 ilimizde ağır yıkımlara neden oldu.

Depreme kardeşiyle birlikte halasının evinde yakalanan sosyal medya fenomeni Taha Duymaz ve kardeşi Melek Duymaz enkaz altında kaldı. Depremin 12’nci gününde ise iki kardeşin cansız bedenlerine ulaşıldı.

Sözleri yürek dağladı

Ölümüyle sevenlerini yasa boğan 19 yaşındaki Taha Duymaz‘ın yakın arkadaşı Ragıp Narin, fenomenin annesini ziyaret edip birlikte çektirdiği pozu paylaştı. Narin’in Taha’nın son haline ilişkin sözleri yürekleri dağladı.

“Vücudu tertemiz”

Narin şunları yazdı:

“Arkadaşlar, Taha kadar Meryem Annemi de soran çok olmuş. Merak etmeyin o iyi oluyor çok şükür. Çünkü oğlunun cennette olduğuna çok emin. Bir fani genç olarak, oranın buradan çok daha güzel olduğuna ikna ettim kendisini. Aynı zamanda ‘Taha’nın en büyük amacı seni mutlu görmek’ dedim. ‘Onu üzmek yok’ dedim o da söz verdi ağlamak yok diye. O, bana Taha’nın emaneti rahat olabilirsiniz. Bu arada ufak bir parantez; Taha yatakta yakalanmış depreme ve yorgana sarılı bulunmuş. Vücudu tertemiz hiç şişmemiş ve kokusuz şekilde çıkmış; tıpkı hayatı gibi.”