Survivor’dan diskalifiye olmuştu! Seçkin Piriler’den şaşırtan itiraf!

» Magazin » Survivor’dan diskalifiye olmuştu! Seçkin Piriler’den şaşırtan itiraf!

‘All Star’ın ardından bu sezon yeniden ‘Ünlüler-Gönüllüler’ formatıyla ekranlarda olan Survivor, Acun Ilıcalı‘nın ‘akıl oyunları’ olarak nitelendirdiği parkurları ile zorlu bir kıyasıya mücadeleye sahne oluyor. Üç haftanın geride kaldığı Survivor 2023‘te sağlık sorunları nedeniyle kısa sürede adadan ayrılan isimler de dikkat çekiyor. İlk hafta potaya girdi Ünlüler adına mücadele eden Seçkin Piriler, ilk hafta takım […]

  • Son Güncelleme: 4 Şubat 2023

‘All Star’ın ardından bu sezon yeniden ‘Ünlüler-Gönüllüler’ formatıyla ekranlarda olan Survivor, Acun Ilıcalı‘nın ‘akıl oyunları’ olarak nitelendirdiği parkurları ile zorlu bir kıyasıya mücadeleye sahne oluyor. Üç haftanın geride kaldığı Survivor 2023‘te sağlık sorunları nedeniyle kısa sürede adadan ayrılan isimler de dikkat çekiyor.

İlk hafta potaya girdi

Ünlüler adına mücadele eden Seçkin Piriler, ilk hafta takım arkadaşlarının oyları sonucu eleme heyecanı yaşadı. Ancak Ümit Erdim’in veda etmesiyle potadan çıkmayı başardı.

Survivor'dan diskalifiye olmuştu! Seçkin Piriler'den şaşırtan itiraf!

Survivor’a dayanamadı!

Elemeden kısa süre sonra zorlu Survivor koşulları nedeniyle Berdan Mardini’nni ardından Seçkin Piriler’in de yarışmaya devam edemeyeceği duyuruldu. Acun Ilıcalı, 22 Ocak tarihli ada konseyinde “Maalesef bir yarışmacımız daha devam edemeyeceğini belirtti. Seçkin, Survivor şartlarının kendisi için çok zor olduğunu gördüğünü bize iletti” açıklamasını yaptı.

“Survivor’da her şeyin kıymetini anladım”

Milliyet’ten Hüseyin Altun’un haberine göre, Survivor 2023 macerası çok kısa süren Seçkin Piriler, önceki gece Kuruçeşme’de bir mekan çıkışında görüntülendi. Arkadaşlarıyla eğlenmeye geldiğini söyleyen eski manken, “Ailemi çok özlemişim, çocuklarımı çok özlemişim. Orada her şeyin kıymetini daha iyi anladım” dedi.

Survivor'dan diskalifiye olmuştu! Seçkin Piriler'den şaşırtan itiraf!

“Kaan ile konuşmadım”

Survivor‘a gittiği sırada çocuklarını babaları olan Kaan Tangöze’ye bırakan Piriler, “Döndükten sonra ya da giderken Kaan Bey ile konuştunuz mu?” sorusuna cevap verdi.

Ben Kaan ile konuşmadım. Sadece çocuklarımı aldım. Pazar günleri zaten babaları onları görmek istediği zaman alıyor ve görüyor.

“Karda yürüyüp izini belli etmeyenlerdenmiş”

Seçkin Piriler, Mart 2010’de dört sene birlikte olduğu Duman grubunun solisti Kaan Tangöze ile dünyaevine girmişti. Bu evlilikten Hakan ve Volkan adında iki oğlu dünyaya gelen çift, Mart 2016’dan boşanmıştı. Tangöze, 2018’de kendisinden 19 yaş küçük şarkıcı Kıvılcım Ural ile nikâh masasına oturmuştu. İkili, 2019’da kızları İlayda’yı kucaklarına almıştı.

41 yaşındaki eski manken, evli olduğu dönemde aldatıldığı iddiasıyla ilgili olarak , “Karda yürüyüp izini belli etmeyenlerdenmiş. Konseri olmadığında hep evdeydi. Meğer konserlerine götürüyormuş” demişti.