Survivor’a veda eden isim belli oldu! İşte o yarışmacı…

» Magazin » Survivor’a veda eden isim belli oldu! İşte o yarışmacı…

Survivor 2023‘ün son bölümü yine ekran başına kilitledi. Kadınlar mücadelesinde nefes kesen bir rekabet vardı. Parkurda yarışmaya 2-0 geride başlayan ünlüler takımı geriden gelerek skoru yakaladı oyunu kazanan taraf oldu. Erkekler oyununu ise 8-3 gönüllüler kazandı. Böylece yarış ‘en iyilere’ gitti. Ve mücadeleyi kazanarak ödülü hak eden takım ünlüler takımı oldu. Günün ödülü… Güne damga […]

  • Son Güncelleme: 26 Ocak 2023

Survivor 2023‘ün son bölümü yine ekran başına kilitledi. Kadınlar mücadelesinde nefes kesen bir rekabet vardı. Parkurda yarışmaya 2-0 geride başlayan ünlüler takımı geriden gelerek skoru yakaladı oyunu kazanan taraf oldu. Erkekler oyununu ise 8-3 gönüllüler kazandı. Böylece yarış ‘en iyilere’ gitti. Ve mücadeleyi kazanarak ödülü hak eden takım ünlüler takımı oldu.

Günün ödülü…

Güne damga vuran ödül Dominik yerel sanatçılarının muhteşem performans ve ardından lezzetli empanada tabaklarıydı. Sonrasında yöresel müzikler dinlendi.

Survivor'a veda eden isim Aleyna Elibol oldu

Aleyna Elibol gözyaşlarını tutamadı

Survivor‘da haftanın son iki eleme adayı olan Chaby ve Aleyna yokluk adasına gitti. Yarışmacılardan Aleyna ertesi gün uyandığında sinirlerinin bozulduğu söyleyerek gözyaşlarına boğuldu.

Survivor'a veda eden isim Aleyna Elibol oldu

Veda eden isim belli oldu

Survivor‘da bu hafta eleme adayları ünlüler takımından Yusuf Güney, gönüllüler takımından ise Aziz, Aleyna ve Chaby’di. Survivor’a veda eden isim Aleyna oldu.

Survivor'a veda eden isim Aleyna Elibol oldu

Ünlüler takımından iki isim yarışmadan ayrılmıştı

Geçtiğimiz günler Acun Ilıcalı, flaş haberi açıklamış ve “Bu sene çok zor geçeceğini söylediğimiz Survivor ile ilgili zorluğu tam olarak hissettiğimiz ilk haberi veriyorum. Bizim için yarışmacıların sağlığı çok önemli. Berdan Mardini bugün itibarıyla Survivor’a devam edemeyecek. Berdan Mardini, Survivor’a veda etmiş durumda. Maalesef bir yarışmacımız daha devam etme şansının olmadığını bize iletti. Bu şartlarda zorlanıyor dediğimiz isimlerden birini açıklamak durumundayım. O da sevgili Seçkin. Önümüzdeki hafta son yedekler dahil olacak Survivor’a.” ifadelerini kullanmıştı.

Survivor'a veda eden isim Aleyna Elibol oldu