Survivor 2023’ün yayın tarihi belli oldu! İşte Survivor 2023 kadrosu…

» Magazin » Survivor 2023’ün yayın tarihi belli oldu! İşte Survivor 2023 kadrosu…

Yeni yıla kısa bir zaman kala ada yaşamı formatıyla ekranlarda olacak Survivor’ın detayları belli olmaya başladı. Yılbaşı akşamı yayınlanan tanıtımda gönüllüler kadrosunda yer alacak isimler açıklandı. Survivor ile ilgili Acun Ilıcalı’dan peş peşe açıklamalar geldi. Yeni sezonda yarışma programı mücadeleden daha çok akıl oyunları formatıyla ekranlarda olacak. Yeni sezon kadrosunda sosyal medya fenomenlerinin yanı sıra […]

  • Son Güncelleme: 31 Aralık 2022

Yeni yıla kısa bir zaman kala ada yaşamı formatıyla ekranlarda olacak Survivor’ın detayları belli olmaya başladı. Yılbaşı akşamı yayınlanan tanıtımda gönüllüler kadrosunda yer alacak isimler açıklandı.

Survivor ile ilgili Acun Ilıcalı’dan peş peşe açıklamalar geldi. Yeni sezonda yarışma programı mücadeleden daha çok akıl oyunları formatıyla ekranlarda olacak. Yeni sezon kadrosunda sosyal medya fenomenlerinin yanı sıra Berdan Mardini, Ümit Erdim, Yusuf Güney, Murat Eken gibi ünlü isimlerde yer alıyor.

TV 8 ekranlarından Acun Ilıcalı’nın MasterChef ile birlikte aynı anda yayınlanmadığı biliniyor. Peki 2023 Survivor ne zaman başlayacak, kadroda kimler var? İşte, detaylar…

Survivor gönüllüler kadrosunda kimler var?

Yılbaşı akşamı yayınlanan O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programı arasında Survivor’un yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Buna göre gönüllüler kadrosunda Gizem Avcı, Osman Can, Aleyna, Asena, Özgür Tunga, Kardelen ve Walison yarışacak.

Önceden açıklanan isimler

Acun Ilıcalı’nın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Survivor’un yeni sezon kadrosunda Berdan Mardini, Ümit Erdim, Murat Eken, Yusuf Güney, Zeynep Alkan, Seçkin Piriler, Cansu Tuman, Halil İbrahim Göker, Buse Plan, Alper Rende, Elanur, Chaby, Kürşat Juan, Aysu Keskin ve Barış Telli yer alıyor.

Survivor 2023 ne zaman başlayacak?

MasterChef sona ermeden Survivor yeni sezonu başlamayacak. Acun Ilıcalı’nın iki yarışma programını aynı anda yayınlanmadığını biliniyor. MasterChef programında finale kısa bir zaman kaldı.

MasterChef Türkiye yarışmasının final yapması ardından 15 Ocak günü başlayacak.