Spotify’da haftanın en çok dinlenenleri belli oldu

» Magazin » Spotify’da haftanın en çok dinlenenleri belli oldu

Spotify, her hafta düzenli olarak en popüler parçaları listeliyor. Bizler de bu sayede milyonlarca insanın hangi şarkıları dinlediğini görebiliyoruz. Shift Delete’te yer alan habere göre, son olarak bugün güncellenen liste ile 10 Mart ile 16 Mart tarihleri aralığında Spotify’da en çok dinlenen şarkılar belli oldu. Spotify Türkiye’de en çok dinlenen şarkı, “Yana Yana” oldu Reynmen […]

  • Son Güncelleme: 21 Mart 2023

Spotify, her hafta düzenli olarak en popüler parçaları listeliyor. Bizler de bu sayede milyonlarca insanın hangi şarkıları dinlediğini görebiliyoruz.

Shift Delete’te yer alan habere göre, son olarak bugün güncellenen liste ile 10 Mart ile 16 Mart tarihleri aralığında Spotify’da en çok dinlenen şarkılar belli oldu.

Spotify Türkiye’de en çok dinlenen şarkı, “Yana Yana” oldu

Reynmen ve Semicenk tarafından yayınlanan Yana Yana şarkısı, Spotify Türkiye’de en çok dinlenen parça oldu. Toplamda 3 milyon 517 bin 529 kez çalındı. Hemen ardından ise onu, Simge sanatçısına ait Aşkın Olayım şarkısı takip etti.

Spotify Global’a baktığımızda ise dünya genelinde en çok dinlenen şarkının, 54 milyon 917 bin kez çalınma ile Miley Cyrus’a ait Flowers şarkısı olduğunu görüyoruz. Öte yandan listenin geri kalanı ise şu şekilde:

Spotify'da haftanın en çok dinlenenleri belli oldu