Spotify, Türkiye’nin en popüler şarkılarını açıkladı! İşte ilk 20…

» Magazin » Spotify, Türkiye’nin en popüler şarkılarını açıkladı! İşte ilk 20…

Spotify, dünyanın en popüler çevrimiçi müzik servisleri arasında yer alıyor. Abonelik bazlı servis, milyonlarca şarkıyı kütüphanesine barındırıyor. Tabii bu şarkılar da on binlerce sanatçı tarafından yayınlanıyor. Son olarak Spotify’da 5 Mayıs ile 11 Mayıs tarihleri aralığında Türkiye’de en çok dinlenen şarkılar belli oldu. İşte en popüler parçalar… Spotify Türkiye’nin en popüler şarkıları Spotify tarafından paylaşılan […]

  • Son Güncelleme: 15 Mayıs 2023

Spotify, dünyanın en popüler çevrimiçi müzik servisleri arasında yer alıyor. Abonelik bazlı servis, milyonlarca şarkıyı kütüphanesine barındırıyor. Tabii bu şarkılar da on binlerce sanatçı tarafından yayınlanıyor.

Son olarak Spotify’da 5 Mayıs ile 11 Mayıs tarihleri aralığında Türkiye’de en çok dinlenen şarkılar belli oldu. İşte en popüler parçalar…

Spotify Türkiye’nin en popüler şarkıları

Spotify tarafından paylaşılan en çok dinlenenler listesinin birinci sırasında, ALIZADE ve BEGE tarafından söylenen “24/7” isimli şarkı yer aldı. İkinci sırada ise onu, Semicenk ve Rast‘a ait olan “Canın Sağ Olsun” takip etti.

Sıralamanın üçüncü ve dördüncü sırasında ise sırasıyla Semicenk‘e ait “Geri Dönemedim” ve Simge tarafından yayımlanan “Aşkın Olayım” yer aldı.

Spotify, Türkiye'nin en popüler şarkılarını açıkladı! İşte ilk 20…