SİZİN MESAJINIZI İNSANİ ANLAMDA ANLAMIYORUM

» Magazin » SİZİN MESAJINIZI İNSANİ ANLAMDA ANLAMIYORUM

  Berlin’de yaşayan Meryem Uzerli depremin ardından “Lütfen elinizden geldiğince destek verin” diyerek AHBAP ve UNICEF’e bağış yapmıştı. Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6’lık depremler sonrası Meryem Uzerli, gittiği Dubai’deki TIME 100 Awards Töreni’nde de depremzedeler için yardım topladı. Ancak bir sosyal medya hesabı Meryem Uzerli’yi hedef aldı. Uzerli’nin geç paylaşım yaptığını söyleyen hesaba oyuncu […]

  • Son Güncelleme: 20 Şubat 2023

 

Berlin’de yaşayan Meryem Uzerli depremin ardından “Lütfen elinizden geldiğince destek verin” diyerek AHBAP ve UNICEF’e bağış yapmıştı. Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7.7 ve 7.6’lık depremler sonrası Meryem Uzerli, gittiği Dubai’deki TIME 100 Awards Töreni’nde de depremzedeler için yardım topladı.

Ancak bir sosyal medya hesabı Meryem Uzerli’yi hedef aldı. Uzerli’nin geç paylaşım yaptığını söyleyen hesaba oyuncu yanıt verdi. Uzerli,  “İnanılmazsın, Hailey Bieber bile senden önce paylaşım yaptı” diyen takipçisine şu yanıtı verdi:“Sizin mesajınızı insani anlamda anlamıyorum. İlk gün story paylaştım. Burada hemen ilk saatlerde para toplayıp gönderdik. Lütfen böyle bir trajik durumda insanları sosyal medya yüzünden yargılamayın. O zaman sosyal medya sadece ve sadece hastalık. Sanki gerçek hayat yok. Arka planda gerçek hayatta neler yapılıyor bilmediğiniz için. Üstelik böyle üzücü bir dönemde insan olarak birbirimize kızgın değil, destek, sevgi ve el ele olmalıyız. Saygılarımla, sizin Meryem…”