Sıla Türkoğlu, keşfedilme hikayesini anlattı

» Magazin » Sıla Türkoğlu, keşfedilme hikayesini anlattı

Show TV’de ekrana gelen Kızılcık Şerbeti dizisindeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken Sıla Türkoğlu, Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’in bu haftaki programında keşfedilme hikâyesinden aşka bakışına kadar birçok bilinmeyeni anlattı. Sosyal medya sayesinde kariyerinin başladığını söyleyen Sıla Türkoğlu, “Instagram üzerinden keşfedildim. Tiyatrodaki fotoğraflarımı gören bir ajans bana ulaştı. Deneme çekimine yolladılar, kabul edildim. Daha sonrasında da […]

  • Son Güncelleme: 27 Ocak 2023

Show TV’de ekrana gelen Kızılcık Şerbeti dizisindeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken Sıla Türkoğlu, Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet’in bu haftaki programında keşfedilme hikâyesinden aşka bakışına kadar birçok bilinmeyeni anlattı.

Sosyal medya sayesinde kariyerinin başladığını söyleyen Sıla Türkoğlu, “Instagram üzerinden keşfedildim. Tiyatrodaki fotoğraflarımı gören bir ajans bana ulaştı. Deneme çekimine yolladılar, kabul edildim.

Sıla Türkoğlu, keşfedilme hikayesini anlattı

Daha sonrasında da bu kadar çok takip edilmemin sebebi bence samimiyet ve hayata karşı duruş oldu. İlk işimden bu yana insanlara hep aynı Sıla’yı gösterdim, nettim, hiç değişmedim” dedi.

Sıla Türkoğlu, keşfedilme hikayesini anlattı