Sevilay Ekinci’nin Yare Yare isimli single’ı çıktı

» Magazin » Sevilay Ekinci’nin Yare Yare isimli single’ı çıktı

Güçlü sesi ile Yare Yare isimli yeni türkü çalışması ile müzik listelerine başarılı giriş yapan Sevilay Ekinci, dinleyicilerden tam not aldı. Güzel şarkıcı, video klibi ve türkü çalışması ile kış aylarına uygun slov çalışması ile müzikseverlere ‘Merhaba’ dedi. Güçlü sesli yorumcu Sevilay Ekinci, 2023 yılına iddialı şarkısı ile giriş yaptı. Yare Yare isimli şarkının sözü […]

  • Son Güncelleme: 10 Ocak 2023

Güçlü sesi ile Yare Yare isimli yeni türkü çalışması ile müzik listelerine başarılı giriş yapan Sevilay Ekinci, dinleyicilerden tam not aldı.

Güzel şarkıcı, video klibi ve türkü çalışması ile kış aylarına uygun slov çalışması ile müzikseverlere ‘Merhaba’ dedi. Güçlü sesli yorumcu Sevilay Ekinci, 2023 yılına iddialı şarkısı ile giriş yaptı.

Yare Yare isimli şarkının sözü ve müziği Özgür Ata imzası taşıyor. Klip yönetmenliği koltuğunda ise Serhat Güldük yer alıyor.

Sevilay Ekinci, Yare Yare isimli şarkısı Youtube Grand Müzik kanalında yayınlandı.

Grand Müzik yapım şirketi kurucusu ve yapımcı Hayrettin Güneş,  yeni ve iddialı isimlerle müzikseverleri kendi çatısında buluşturmaya devam ediyor.

Grand Müzik şirketi ünlü birçok sanatçı yelpazesi ile farklı ve renkli birçok proje ile adını müzik camiasında altın harflerle yazdırmayı başardı.

Türkiye ve Avrupa’da müzikseverlerle yeni isimleri keşfeden Grand Müzik iddialı isimler ile anlaşmalara devam ediyor.