Sevgilisi Serkan Mehmet Durdu’dan evlilik teklifi almıştı! Bestemsu Özdemir’den düğün açıklaması!

» Magazin » Sevgilisi Serkan Mehmet Durdu’dan evlilik teklifi almıştı! Bestemsu Özdemir’den düğün açıklaması!

15 Ocak’ta 33 yaşına basan Alp Navruz, Sarıyer‘deki bir mekânda yeni yaşını kutladı. Habertürk’ten Volkan Özdemir’in haberine göre; partiye katılanlar arasında Bestemsu Özdemir ile nikah masasına oturmaya hazırlandığı sevgilisi Serkan Mehmet Durdu da vardı. “Tekliften sonra bir şey değişmedi” Basın mensuplarıyla sohbet eden çiftten Bestumsu Özdemir, geçtiğimiz haftalarda sevgilisinden aldığı evlilik teklifi hakkında konuştu. Özdemir, […]

  • Son Güncelleme: 17 Ocak 2023

15 Ocak’ta 33 yaşına basan Alp Navruz, Sarıyer‘deki bir mekânda yeni yaşını kutladı.

Habertürk’ten Volkan Özdemir’in haberine göre; partiye katılanlar arasında Bestemsu Özdemir ile nikah masasına oturmaya hazırlandığı sevgilisi Serkan Mehmet Durdu da vardı.

“Tekliften sonra bir şey değişmedi”

Basın mensuplarıyla sohbet eden çiftten Bestumsu Özdemir, geçtiğimiz haftalarda sevgilisinden aldığı evlilik teklifi hakkında konuştu.

Özdemir, “Aslında tekliften sonra bir şey değişmedi. Şu an sadece evlilik tarihini ve yerini konuşuyoruz. Tarihleri ve yeri netleştirmeye çalışıyoruz” açıklamasında bulundu.

“Evlilik teklifi bekliyorum” demişti

Oyuncu Bestemsu Özdemir, bir süre önce sevgilisi Serkan Mehmet Durdu’dan evlenme teklifi beklediğini açıklamıştı. Durdu da muhabirlerin sorularına, “Yakında olacak” diye yanıt vermişti.

“Evet’ dedim”

Yeni yılı Serkan Mehmet Durdu ile karşılayan Bestemsu Özdemir, sevgilisinden evlilik teklifi almıştı. Bir anda Özdemir’in önünde diz çöken Durdu, sevgilisine cebinden çıkardığı tektaşı uzatmıştı.

Serkan Mehmet Durdu‘nun teklifi karşısında gözyaşlarına hakim olamayan ünlü oyuncu, o anları da “Evet’ dedim” notuyla sosyal medya hesabından yayınlamıştı.

“Aradığım aşkı buldum”

Öte yandan daha önce, “Aşktan yana yüzüm gülmüyor” açıklamasını yapan Bestemsu Özdemir, “Sanırım bu sefer aradığım aşkı buldum. Şans bu sefer benden yana gibi oldu” şeklinde konuşmuştu.