SENİ KALBİMDEN KOVDUM

» Magazin » SENİ KALBİMDEN KOVDUM

Teklinin kayıtlarda ise Aleyna Tilki de bulundu ve Öztel’in en büyük destekçilerindendi.  Öztel, durmadan dinlediği ve en sevdiği şarkılardan biri olan “Unutamazsın Beni”yi yorumladığı için çok mutlu olduğunu dile getirdi. Ferit Çetinkaya yönetmenliğinde çekilen klipte ise Havva Öztel gelinlik giydi! Klipteki gelinliği ise kızı Ayça Tilki annesi için özel olarak Amerika’dan getirdi. Senaryosu ve kurgusu […]

  • Son Güncelleme: 25 Aralık 2022

Teklinin kayıtlarda ise Aleyna Tilki de bulundu ve Öztel’in en büyük destekçilerindendi.  Öztel, durmadan dinlediği ve en sevdiği şarkılardan biri olan “Unutamazsın Beni”yi yorumladığı için çok mutlu olduğunu dile getirdi. Ferit Çetinkaya yönetmenliğinde çekilen klipte ise Havva Öztel gelinlik giydi! Klipteki gelinliği ise kızı Ayça Tilki annesi için özel olarak Amerika’dan getirdi.

Senaryosu ve kurgusu dahil klibin her aşamasında dahil olan Havva Öztel klip için “Hiç yapmam dediğim şeyleri yaptım. Ayağımın değmediği yerde suya girmem, bu klip için hiç bilmediğim bir göle kış günü atladım” dedi.  “Unutamazsın Beni” 23 Aralık’ta DMC etiketi ile tüm dijital mecralarda, klibi ise NetD kanalında yayında!