Selin Demiratar, oyunculuğu bıraktı – Magazin Mahallesi Magazin

» Magazin » Selin Demiratar, oyunculuğu bıraktı – Magazin Mahallesi Magazin

Lise Defteri, Acı Hayat, Adanalı ve Huzur Sokağı gibi fenomen dizilerde yer alan Selin Demiratar, 2020 yılında iş insanı Mehmet Ali Çebi ile nikah masasına oturmuştu. Uzun yıllar kamera karşısına geçmeyen ünlü oyuncu, aldığı kararla hayranlarını şaşkınlığa uğrattı. “Oyunculuğu bıraktım” Katıldığı bir davette ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtlayan 39 yaşındaki Selin Demiratar, “Oyunculuğu bıraktım. Emekliliğe ayrıldım. […]

  • Son Güncelleme: 17 Ocak 2023

Lise Defteri, Acı Hayat, Adanalı ve Huzur Sokağı gibi fenomen dizilerde yer alan Selin Demiratar, 2020 yılında iş insanı Mehmet Ali Çebi ile nikah masasına oturmuştu.

Uzun yıllar kamera karşısına geçmeyen ünlü oyuncu, aldığı kararla hayranlarını şaşkınlığa uğrattı.

“Oyunculuğu bıraktım”

Katıldığı bir davette ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtlayan 39 yaşındaki Selin Demiratar, “Oyunculuğu bıraktım. Emekliliğe ayrıldım. Oyunculuğa zaten 16-17 yaşlarında başlamıştım. Set temposu bana yorucu geldi” dedi.

“Setleri özlemiyorum”

Oyuncu, “Setleri özlemiyor musunuz?” sorusuna ise, “Özlemiyorum. İzleyici olarak izlemeyi seviyorum. İleride belki küçük rollerde olabilir. Uzun bir çalışma temposu olmaz. Uzun çalışma temposu çok ağır. İzlerken anlamıyorsun ama altı gün sette olmak zor” yanıtını verdi.

“Herkes emekliliğime alıştı”

Güzel oyuncu, “Sizi bu karardan ikna etmeye çalışan oldu mu?” sorusuna “Başlarda oldu ama bence herkes emekliliğime alıştı. Teklif de yok” cevabını verdi.

2020 yılında iş insanı Mehmet Ali Çebi ile evlendikten sonra yurt dışına taşındığı iddialarına cevap veren oyuncu, “Ev hayatı, köpeklerim, kedilerim ve eşimle yaşıyoruz. Ülkemi seviyorum. Kalabalığı seviyorum. İstanbul’da yaşıyorum” dedi. (Snob Magazin)