ŞEHİRLER AĞLIYOR BEN NASIL AĞLAMAYAYIM

» Magazin » ŞEHİRLER AĞLIYOR BEN NASIL AĞLAMAYAYIM

Çok geçmeden Orhan Aydın’ın eski eşi Elif Torun Öneren enkaz altından çıkarıldı. Aydın güzel haberi “Çocuğumun anası Elif Torun Öneren’i enkazdan halk çıkarmış… Sıra kızımda… (haydi canım benim haydi diren) tek varlığımdır ve çok canım acıyor. Ülkem için ağlıyorum. Bizi yalnızca dayanışma kurtarır” notuyla duyurdu. Mine Tugay hem meslektaşı hem de arkadaşı olan Eylem Şafak […]

  • Son Güncelleme: 22 Şubat 2023

Çok geçmeden Orhan Aydın’ın eski eşi Elif Torun Öneren enkaz altından çıkarıldı. Aydın güzel haberi “Çocuğumun anası Elif Torun Öneren’i enkazdan halk çıkarmış… Sıra kızımda… (haydi canım benim haydi diren) tek varlığımdır ve çok canım acıyor. Ülkem için ağlıyorum. Bizi yalnızca dayanışma kurtarır” notuyla duyurdu.

Mine Tugay hem meslektaşı hem de arkadaşı olan Eylem Şafak Aydın’a sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğrafla veda etti: “Şiirlerin, mektupların, hüzünlerin, umutların, isyanların, gülüşlerin hepsi içimde, bana emanet kız kardeşim… Göz yaşım ol istemezdim. Kızma. Şehirler ağlıyor ben nasıl ağlamayayım…”