Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa, 2 hafta sonunda 1 milyon seyirciyi aştı

» Magazin » Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa, 2 hafta sonunda 1 milyon seyirciyi aştı

6 Ocak’ta gösterime giren Rafadan Tayfa‘nın üçüncü sinema filmi Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa, gösterimdeki ikinci haftasının sonunda toplam 1 milyon 94 bin 483 seyirciye ulaşmayı başardı.  Film böylelikle 1 milyon seyirci baremine ulaşmayı başaran 14. animasyon film oldu. Sömestr tatili periyodunda gişedeki momentumunu sürdürmesi beklenen filmin tüm zamanların en çok izlenen animasyon filmleri listesinde kaçıncı […]

  • Son Güncelleme: 21 Ocak 2023

6 Ocak’ta gösterime giren Rafadan Tayfa‘nın üçüncü sinema filmi Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa, gösterimdeki ikinci haftasının sonunda toplam 1 milyon 94 bin 483 seyirciye ulaşmayı başardı.

 Film böylelikle 1 milyon seyirci baremine ulaşmayı başaran 14. animasyon film oldu.

Sömestr tatili periyodunda gişedeki momentumunu sürdürmesi beklenen filmin tüm zamanların en çok izlenen animasyon filmleri listesinde kaçıncı sıraya kadar tırmanacağını zaman gösterecek.

Serinin 2019 yapımı ikinci filmi Rafadan Tayfa Göbeklitepe, toplam 3 milyon 444 bin 814 seyirciyle tüm zamanların en çok izlenen animasyon filmi olma unvanını koruyor.

Serinin 2018 yapımı ilk filmi Rafadan Tayfa Dehliz Macerası ise toplam 1 milyon 802 bin 339 seyirciyle tüm zamanların en çok izlenen 5. animasyon filmi olarak listede yer alıyor. (Box Office Türkiye)