‘Poposu düştü’ diye gündem olmuştu! Kısmetse Olur Yaren Dağ sessizliğini bozdu! Bakın ne yanıt verdi!

» Magazin » ‘Poposu düştü’ diye gündem olmuştu! Kısmetse Olur Yaren Dağ sessizliğini bozdu! Bakın ne yanıt verdi!

YouTube’da yayınlanan Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programında dikkat çeken yarışmacılardan biri olan Yaren’in bu görüntüsü olay olmuştu. Sosyal medyada epey konuşulan bu kare ile Yaren’in takma popo taktığı söylenmişti. Photoshoplu hali olay olan yarışmacı Yaren Dağ‘ın poposuyla ilgili bir diğer iddia ise 10 bin Euro harcayarak yaptırdığı poposunun düştüğüydü. Yaren konuyla ilgili sessizliğini bir pozdu […]

  • Son Güncelleme: 16 Ocak 2023

YouTube’da yayınlanan Kısmetse Olur: Aşkın Gücü programında dikkat çeken yarışmacılardan biri olan Yaren’in bu görüntüsü olay olmuştu.

Sosyal medyada epey konuşulan bu kare ile Yaren’in takma popo taktığı söylenmişti.

Photoshoplu hali olay olan yarışmacı Yaren Dağ‘ın poposuyla ilgili bir diğer iddia ise 10 bin Euro harcayarak yaptırdığı poposunun düştüğüydü. Yaren konuyla ilgili sessizliğini bir pozdu pir bozdu.

Eski Kısmetse Olur yarışmacılarından Didem Delen, Beyaz TV ekranlarında sunduğu magazin programında Yaren Dağ‘ın estetikleri hakkında yorumlarda bulundu.

Hakkında söylenenlere çok sinirlenen Yaren, “Ne oluyor ya hayırdır? Yok popom düşmüş, yok külot şeklinde takma popo takıyormuşum, yok sakat mıymışım. Siz kimsiniz? Özellikle de magazin programında bir kadın var neler söylemiş, üç kişiler” diyerek Didem Delen‘e sert çıktı.

Yaren, “O televizyondaki teyze de nereden çıktığını, hangi programdan geldiğini unutmuş sanırım. Estetikten yüzünde mimik kalmamış, bilmem kaç yaşını geçmiş, gelmiş benim popoma laf ediyor. Kendinize gelin” dedi.

'Poposu düştü' diye gündem olmuştu! Kısmetse Olur Yaren Dağ sessizliğini bozdu! Bakın ne yanıt verdi!