Pizzasever kaplumbağalar, beyazperdeye geri dönüyor

» Magazin » Pizzasever kaplumbağalar, beyazperdeye geri dönüyor

Filmde ikonik dörtlüyü; Micah Abbey (Donatello), Shamon Brown Jr. (Michelangelo), Nicolas Cantu (Leonardo) ve Brady Noon (Raphael) seslendirecek. Kamplumbağaların hocası Splinter Usta'da ise Jackie Chan'in sesini duyacağız. Muhabir April O'Neil'ı, "The Bear" dizisiyle öne çıkan Ayo Edebiri seslendirirken; Bebop rolüyle Seth Rogen, Rocksteady rolüyle John Cena, Mondo Gecko rolüyle Paul Rudd, Baxter Stockman rolüyle Giancarlo […]

  • Son Güncelleme: 7 Mart 2023

Filmde ikonik dörtlüyü; Micah Abbey (Donatello), Shamon Brown Jr. (Michelangelo), Nicolas Cantu (Leonardo) ve Brady Noon (Raphael) seslendirecek. Kamplumbağaların hocası Splinter Usta'da ise Jackie Chan'in sesini duyacağız.

Muhabir April O'Neil'ı, "The Bear" dizisiyle öne çıkan Ayo Edebiri seslendirirken; Bebop rolüyle Seth Rogen, Rocksteady rolüyle John Cena, Mondo Gecko rolüyle Paul Rudd, Baxter Stockman rolüyle Giancarlo Esposito kadroya dahil oldu.

Seslendirme kadrosunda ayrıca Ice Cube, Rose Byrne, Hannibal Buress, Natasia Demetriou, Post Malone ve Maya Rudolph yer alıyor.

"Ninja Kaplumbağalar: Mutant Karmaşası"nda kaplumbağa kardeşler, çeşitli kahramanlıklara imza atarak New York'luların kalbini kazanmak ve normal birer genç olarak kabul görmek istiyor.

Bu arada, yeni arkadaşları April O'Neil'ın yardımıyla gizemli bir suç örgütünü ele geçirirler, ancak bir mutant ordusu serbest bırakıldığında kendilerini büyük bir mücadelenin içinde bulurlar…

Nickelodeon'un ilk sinema filmi olma özelliğini taşıyan filmin yönetmen koltuğunda, çok beğenilen "Ailem Robotlara Karşı" (The Mitchells vs. the Machines) filminin ortak yönetmeni Jeff Rowe oturuyor.

Ninja Kamplumbağalar: Mutant Karmaşası, 4 Ağustos'ta sinemalarda!