PARİS MODA HAFTASI’NDA BAŞ MANKEN OLDU

» Magazin » PARİS MODA HAFTASI’NDA BAŞ MANKEN OLDU

Modellik kariyerini yurtdışında başarıyla sürdüren ve geçtiğimiz aylarda “Miss fashiontv 2022 Kraliçesi” seçilerek tüm dikkatleri üzerine çeken Melissa Daşdemir, Paris Moda Haftası’nda da podyumdaydı. Paris’te çıktığı defilelerde Dubai Moda Haftası’nda olduğu gibi yine baş manken olarak seçilen başarılı model, defilelerin açılış ve kapanışlarını yaptı. Melissa Daşdemir, moda tasarımcıların ve Fransız basınının beğenisi kazandı. Defile ile […]

  • Son Güncelleme: 27 Ocak 2023

Modellik kariyerini yurtdışında başarıyla sürdüren ve geçtiğimiz aylarda “Miss fashiontv 2022 Kraliçesi” seçilerek tüm dikkatleri üzerine çeken Melissa Daşdemir, Paris Moda Haftası’nda da podyumdaydı. Paris’te çıktığı defilelerde Dubai Moda Haftası’nda olduğu gibi yine baş manken olarak seçilen başarılı model, defilelerin açılış ve kapanışlarını yaptı. Melissa Daşdemir, moda tasarımcıların ve Fransız basınının beğenisi kazandı.

Defile ile ilgili olarak konuştuğumuz Melissa Daşdemir ”Bir çok model arkadaşım bana ve fashion tv’ye ulaşıp uluslararası kariyer için ne yapmaları gerektiği konusunda bilgi ve destek istiyorlar. Sanırım bu anlamda kısa zamanda önemli bir öncülük yaptım. Bu da beni ayrıca mutlu ediyor ve aynı zamanda da omuzlarıma ciddi bir sorumluluk yüklüyor. Türk moda dünyasının modellerinin de uluslararası podyumlarda yürüyebileceklerini göstermiş oldum” dedi.