Özcan Deniz’den şaşırtan açıklama! ‘Birilerinin boğazını sıkmak…’

» Magazin » Özcan Deniz’den şaşırtan açıklama! ‘Birilerinin boğazını sıkmak…’

Sanatçı Özcan Deniz, önceki akşam Kıbrıs Lord’s Palace Hotel’de sahne aldı. Keyifli halleriyle dikkat çeken Deniz, sık giyimi ile de dikkat çekti. Eski ve yeni şarkılarını okuyan sanatçı, bir ara efkarlanarak misafirler ile sohbet etti. Deniz, “Hani bazen çok daralırız, birilerinin boğazını sıkmak isteriz. İşte şarkılar bu zamanlarda devreye giriyor, öyle şeyler yaşadığımız içinde bu […]

  • Son Güncelleme: 21 Mayıs 2023

Sanatçı Özcan Deniz, önceki akşam Kıbrıs Lord’s Palace Hotel’de sahne aldı.

Keyifli halleriyle dikkat çeken Deniz, sık giyimi ile de dikkat çekti. Eski ve yeni şarkılarını okuyan sanatçı, bir ara efkarlanarak misafirler ile sohbet etti.

Deniz, “Hani bazen çok daralırız, birilerinin boğazını sıkmak isteriz. İşte şarkılar bu zamanlarda devreye giriyor, öyle şeyler yaşadığımız içinde bu şarkılar ortaya çıkıyor” dedi.

19 Mayıs’ta 51 yaşına basan Deniz, sahnede doğum gününü kutladı. Sanatçı, “Bugün 2 yaşına girdim, 19 Mayıs gibi önemli bir gün benim doğum günüm. Çocukluğumdan bu yana doğum günü kutlayamadım, çünkü o gün bütün arkadaşlarım kutlamalara katılıyordu” açıklamasını yaptı.

Özcan Deniz'den şaşırtan açıklama! 'Birilerinin boğazını sıkmak...'

Doğum günü kutlaması için ayrıca teşekkür eden sanatçı, “3 gün 3 gece pasta üfledim, herhalde 1 hafta boyunca doğum günümü kutlayacağım” ifadelerini kullandı.

Özcan Deniz'den şaşırtan açıklama! 'Birilerinin boğazını sıkmak...'

30 yıldır sevenlerine teşekkür eden Özcan Deniz, “Her birinize ayrı ayrı teşekkür ederim, bu gece yaralarınıza tuz basarak, şarkılarla sizi iyi edeceğim” şeklinde konuştu. (Snob Magazin)

Özcan Deniz'den şaşırtan açıklama! 'Birilerinin boğazını sıkmak...'