Oyuncu Merve Dizdar, tesettüre girdi! İşte yeni imajı…

» Magazin » Oyuncu Merve Dizdar, tesettüre girdi! İşte yeni imajı…

Başrollerinde Selahattin Paşalı, Barış Falay, Gökçe Bahadır ve Merve Dizdar gibi isimlerin yer aldığı Ömer dizisi fragmanıyla çok ses getirmişti. Ömer dizisi 9 Ocak’ta izleyici ile buluşacak. Netflix‘in dikkat çeken İsrail dizisi Shtizel’den uyarlanan dizide, yıllar sonra terk ettiği mahallesine geri dönen Gamze ve mahalledeki camii hocasının oğlu Ömer’in tüm engellere rağmen tutunacakları aşklarını anlatacak. […]

  • Son Güncelleme: 2 Ocak 2023

Başrollerinde Selahattin Paşalı, Barış Falay, Gökçe Bahadır ve Merve Dizdar gibi isimlerin yer aldığı Ömer dizisi fragmanıyla çok ses getirmişti. Ömer dizisi 9 Ocak’ta izleyici ile buluşacak.

Netflix‘in dikkat çeken İsrail dizisi Shtizel’den uyarlanan dizide, yıllar sonra terk ettiği mahallesine geri dönen Gamze ve mahalledeki camii hocasının oğlu Ömer’in tüm engellere rağmen tutunacakları aşklarını anlatacak.

Oyuncu Merve Dizdar, tesettüre girdi! İşte yeni imajı...

Geçtiğimiz günlerde de yayınlanan tanıtım sosyal medyada çok konuşuldu. Müezzin Ömer karakterine hayat veren Selahattin Paşalı‘nın ezan okuması gündem oldu.

Masumlar Apartmanı‘nda çok sevilen Gülben karakterini canlandıran başarılı oyuncu Merve Dizdar da Ömer dizisinde dikkat çeken bir karakterle izleyici karşısına çıkacak.

Oyuncu Merve Dizdar, tesettüre girdi! İşte yeni imajı...

4 çocuğu ile birlikte, kocası ortadan kaybolduğu için tek başına hayat mücadelesi vermek zorunda kalan Nisa’ya hayat verecek olan Merve Dizdar‘ın dizideki imajı da dikkat çekti.

Oyunculuğuyla kendine hayran bırakan Merve Dizdar, Nisa karakteri için tesettüre girdi. Dizdar’ın yeni imajı ise gündem oldu.

Oyuncu Merve Dizdar, tesettüre girdi! İşte yeni imajı...