Oyuncu Ferdi Sancar, depremzedeler için sahip olduğu tek şeyi bağışladı!

» Magazin » Oyuncu Ferdi Sancar, depremzedeler için sahip olduğu tek şeyi bağışladı!

Toplam 10 ilde yıkıma yol açan Kahramanmaraş ilçeleri Pazarcık ve Elbistan merkezli depremler sonrası sanat camiası tek yürek oldu. Deprem felaketinin yaralarını sarmak için 15 Şubat akşamı düzenlenen ve televizyonda canlı yayınlanan ‘Türkiye Tek Yürek‘ yardım kampanyasına katılan Gönül Dağı dizisinin oyuncusu Ferdi Sancar, alkışlanacak bir harekette bulundu. “Ben de sahip olduğum tek şeyi bağışlıyorum” […]

  • Son Güncelleme: 19 Şubat 2023

Toplam 10 ilde yıkıma yol açan Kahramanmaraş ilçeleri Pazarcık ve Elbistan merkezli depremler sonrası sanat camiası tek yürek oldu.

Deprem felaketinin yaralarını sarmak için 15 Şubat akşamı düzenlenen ve televizyonda canlı yayınlanan ‘Türkiye Tek Yürek‘ yardım kampanyasına katılan Gönül Dağı dizisinin oyuncusu Ferdi Sancar, alkışlanacak bir harekette bulundu.

“Ben de sahip olduğum tek şeyi bağışlıyorum”

Yayının sunucularından Pelin Çift, ünlü oyuncunun 1998 model bir arabası olduğunu ve bunu satarak parasını depremzedelere bağışlayacağını açıkladı.

Ferdi Sancar, “Çocuklar kumbarasını bozdururken ben de tek sahip olduğum şeyi burada depremzede kardeşlerime bağışlıyorum. Küçük bir masrafı var ben onu yaptırıp öyle satacağım” ifadeleri kullandı.