Oyuncu Doğa Rutkay apar topar hastaneye kaldırıldı

» Magazin » Oyuncu Doğa Rutkay apar topar hastaneye kaldırıldı

Güldür Güldür Show‘da Yeter karakteriyle ekranlara gelen ünlü oyuncu Doğa Rutkay, son sosyal medya paylaşımıyla sevenlerini korkuttu. Ünlü oyuncu Doğa Rutkay‘dan kötü haber geldi. Güzel oyuncu, sosyal medya hesabından domuz gribine yakalandığını ve hastaneye kaldırıldığını açıkladı. “Domuz gribi olmamak için elinizden geleni yapın” Rutkay, şunları söyledi: “Her birinize teşekkür ederim. Çok güzel geçmiş olsunlar gelmiş. […]

  • Son Güncelleme: 14 Ocak 2023

Güldür Güldür Show‘da Yeter karakteriyle ekranlara gelen ünlü oyuncu Doğa Rutkay, son sosyal medya paylaşımıyla sevenlerini korkuttu.

Ünlü oyuncu Doğa Rutkay‘dan kötü haber geldi. Güzel oyuncu, sosyal medya hesabından domuz gribine yakalandığını ve hastaneye kaldırıldığını açıkladı.

“Domuz gribi olmamak için elinizden geleni yapın”

Rutkay, şunları söyledi:

“Her birinize teşekkür ederim. Çok güzel geçmiş olsunlar gelmiş. Tek tek dönemiyorum buradan topluca yazayım, çok teşekkürler! Not, maskelerinize geri dönün. Domuz gribi olmamak için elinizden geleni yapın. Çocuklu aileler için çok zor okullar bu hastalıkla kaynıyor.

Çok ağır bir hastalık. Covid’i mumla aratıyor. Yüzümün güldüğüne bakmayın ben hep gülen bir tipim. Oysa ağrıdan öksürükten ve kısık ve yer yere gelen ateşten perişanım. Sabırlıyım atlatacağım.”