Oyuncu Burcu Binici ve rapçi Tankurt Manas boşandı

» Magazin » Oyuncu Burcu Binici ve rapçi Tankurt Manas boşandı

Burcu Binici ile Tankurt Manas, 1 Eylül 2022’de evlenmişti. Çift, Beşiktaş Evlendirme Dairesi‘nde hayatlarını birleştirmişti. Bir süredir boşanma iddialarıyla gündeme gelen Burcu Binici ve Tankurt Manas‘ın, geçtiğimiz çarşamba günü anlaşmalı olarak tek celsede yollarını ayırdığı ortaya çıktı. Binici ve Manas’ın avukatları, ikilinin boşandıklarını duyurdu. İhanet iddialarına yanıt Çiftin ayrılık nedeni olarak Tankurt Manas‘ın, Burcu Binici‘yi aldattığı […]

  • Son Güncelleme: 24 Mart 2023

Burcu Binici ile Tankurt Manas, 1 Eylül 2022’de evlenmişti. Çift, Beşiktaş Evlendirme Dairesi‘nde hayatlarını birleştirmişti.

Bir süredir boşanma iddialarıyla gündeme gelen Burcu Binici ve Tankurt Manas‘ın, geçtiğimiz çarşamba günü anlaşmalı olarak tek celsede yollarını ayırdığı ortaya çıktı.

Binici ve Manas’ın avukatları, ikilinin boşandıklarını duyurdu.

İhanet iddialarına yanıt

Çiftin ayrılık nedeni olarak Tankurt Manas‘ın, Burcu Binici‘yi aldattığı ileri sürülmüştü. Tarafların avukatları yaptıkları ortak açıklamada şunları söyledi:

“Burcu Binici ve Tankut Tan’ın (Tankurt Manas) evlilik birliği ile ilgili olarak bugüne kadar basına yansımış hiçbir haber gerçeği yansıtmamaktadır. Taraflar evlilik birliklerini sürdürebilecek uygun bir ortam oluşturamadıklarından karşıklı anlaşarak boşanma kararı almışlardır.

Bu kararda herhangi bir üçüncü kişinin veya basına yansıyan gerçek dışı iddiaların etkisi bulunmamaktadır.

22/03/2022 tarihinde de taraflar karşılıklı anlaşma talepleri doğrultusunda boşanmışlardır.

Kamuoyunda bugüne kadar çıkan, tarafları hem maddi hem de manevi olarak zarara uğratan haberlerin gerçeği yansıtmadığını, tarafların evlilik birliklerini ortak kararları ile anlaşarak sona erdirdiklerini ve bundan sonraki süreçte de bu konu hakkında başka açıklama yapılmayacağını kamuoyunun bilgisine sunarız.”