Oyuncu Buğra Gülsoy, evine haciz geldiğini açıkladı

» Magazin » Oyuncu Buğra Gülsoy, evine haciz geldiğini açıkladı

Oyuncu ve yazar Buğra Gülsoy, önceki gün 6. Merzifon Kitap Fuarı’na katıldı. Yaklaşık bir saat sevenleriyle söyleyişi yapan ve onların sorularını yanıtlayan Gülsoy, sonrasında ‘Luna’ adlı kitabının imza törenine geçerek saatlerce okurlarının kitaplarını imzaladı. Söyleyişi sırasında bir hayranının ‘Hiç yokluk gördünüz mü?’ sorusunu da yanıtlayan Buğra Gülsoy, yokluk gördüğünü belirterek Ankara’da yaşadığı yıllarda evlerine haciz […]

  • Son Güncelleme: 8 Mayıs 2023

Oyuncu ve yazar Buğra Gülsoy, önceki gün 6. Merzifon Kitap Fuarı’na katıldı.

Yaklaşık bir saat sevenleriyle söyleyişi yapan ve onların sorularını yanıtlayan Gülsoy, sonrasında ‘Luna’ adlı kitabının imza törenine geçerek saatlerce okurlarının kitaplarını imzaladı.

Söyleyişi sırasında bir hayranının ‘Hiç yokluk gördünüz mü?’ sorusunu da yanıtlayan Buğra Gülsoy, yokluk gördüğünü belirterek Ankara’da yaşadığı yıllarda evlerine haciz gelip eşyaları götürdüğünü söyleyerek bu duruma çok üzüldüğünü de sözlerine ekledi.

İmza töreni sonrasında basın mensuplarının sorularını da yanıtlamayı ihmal etmeyen Buğra Gülsoy, okurlarıyla buluştuğu için mutlu olduğunu ifade ederek yeni kitap yazmaya başlayacağını da müjdeledi.

5 yıl evli kaldığı Nilüfer Gürbüz’le geçtiğimiz aylarda boşanan Gülsoy, boşanma hakkındaki soruları yanıtsız bırakarak oğlu Cem’in çok hızlı büyüdüğünü söyledi.

Oyuncu Buğra Gülsoy, evine haciz geldiğini açıkladı