OYNADIĞI REKLAM FİLMİ YAYINLANDI

» Magazin » OYNADIĞI REKLAM FİLMİ YAYINLANDI

Güçlü kadınlardan ilham veren saç hikayeleri Pantene, saçın herkes için farklı anlamlar ve farklı hikayeler taşıdığının farkındalığıyla ‘Göster Saçlarının Gücünü’ mottosuyla yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. Her geçen gün daha fazla kadının ayna karşısında kendilerini iyi hissetmelerine yardımcı olan Pantene, ‘Göster Saçlarının Gücünü’ kampanyası ile tüm izleyicilere ilham vererek içlerindeki gücü saçları ile keşfetmeye davet […]

  • Son Güncelleme: 18 Ocak 2023

Güçlü kadınlardan ilham veren saç hikayeleri

Pantene, saçın herkes için farklı anlamlar ve farklı hikayeler taşıdığının farkındalığıyla ‘Göster Saçlarının Gücünü’ mottosuyla yepyeni bir kampanyaya imza atıyor. Her geçen gün daha fazla kadının ayna karşısında kendilerini iyi hissetmelerine yardımcı olan Pantene, ‘Göster Saçlarının Gücünü’ kampanyası ile tüm izleyicilere ilham vererek içlerindeki gücü saçları ile keşfetmeye davet ediyor. Kampanya boyunca saçlarını hayatının önemli alanlarına konumlandırmış güçlü kadınlar, Pantene aracılığıyla ilham veren saç hikayelerini paylaşacak. Tüm kadınlara ilham kaynağı olacak kampanyada Pantene, birbirinden güçlü kadınların saç hikayelerini ekrana taşıyacak.

Demet Özdemir ve Buse Naz Çakıroğlu kamera karşısında

Pantene marka elçisi Demet Özdemir, dünya şampiyonu olimpiyat madalyalı Boksör Buse Naz Çakıroğlu ile birlikte ‘Göster Saçlarının Gücünü’ reklam filmi için kamera karşısına geçti. Başarılı oyuncu Demet Özdemir filmde Pantene ile güçlenen saçlarının kendisini de daha güçlü hissettirdiğini belirterek tüm kadınları içlerindeki gücü keşfetmeye çağırıyor. Saçlarını ring dışında kendini tamamlayan bir aksesuar, ringin içindeyken bir kalkan gibi gördüğünü söyleyen Buse Naz Çakıroğlu ise gücüyle ve başarılarıyla pek çok kadına ilham veriyor. Pantene ürünlerinin içerdiği Pro-V teknolojisi, tüm kadınlara hayallerindeki saça ulaşmalarında yardımcı olarak saçlarındaki gücü ortaya çıkarıyor.

Tüm kadınlar için ilham kaynağı

Saçın yalnızca güzelliğin bir parçası olmadığını anlatmayı hedefleyen reklam filmi serisi, gücünü saçlarından alan kadınların güçlü saç hikayelerini anlatacak. Bazen en önemli aksesuar, bazen engelleri aşmamızı sağlayan bir güç, kimi zaman ise bir kalkan gibi görülen saçların farklı kadınlar için güzelliğin çok daha ötesinde nasıl anlamlar ifade ettiğini anlatacak  olan seri, önümüzdeki aylarda sürpriz isimlerin güçlü hikayeleri ile tüm izleyiler için ilham kaynağı olmaya devam edecek.