Nejat İşler’den dikkat çeken sözler! ‘Deprem beni depresyona soktu’

» Magazin » Nejat İşler’den dikkat çeken sözler! ‘Deprem beni depresyona soktu’

Habertürk’ten Volkan Özdemir’in haberine göre; Nejat İşler, arkadaşlarıyla Cihangir‘de objektiflere yansıdı. Ünlü oyuncu, bir mekanda oturup, saatlerce dostlarıyla sohbet etti. Konuşmak istemeyen Nejat İşler, basın mensuplarının kendisini görüntülemelerinden de rahatsız oldu. Ardından kararını değiştiren İşler, gazetecilerin sorularını yanıtladı. “Deprem beni depresyona soktu” Oyuncu, “Arkadaşlar, depremden dolayı moralim çok bozuk. Deprem beni depresyona soktu. Madem bu […]

  • Son Güncelleme: 4 Mart 2023

Habertürk’ten Volkan Özdemir’in haberine göre; Nejat İşler, arkadaşlarıyla Cihangir‘de objektiflere yansıdı. Ünlü oyuncu, bir mekanda oturup, saatlerce dostlarıyla sohbet etti.

Konuşmak istemeyen Nejat İşler, basın mensuplarının kendisini görüntülemelerinden de rahatsız oldu. Ardından kararını değiştiren İşler, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“Deprem beni depresyona soktu”

Oyuncu, “Arkadaşlar, depremden dolayı moralim çok bozuk. Deprem beni depresyona soktu. Madem bu kadar beklediniz fotoğraf da çekebilirsiniz. Daha sonra beklemez ve giderseniz sevinirim” şeklinde konuştu.

Nejat İşler, ardından arkadaşlarıyla sohbet etmeye devam etti.

Nejat İşler'den dikkat çeken sözler! 'Deprem beni depresyona soktu'