Müzik efsanesi Bob Dylan’ı canlandıracak aktör belli oldu

» Magazin » Müzik efsanesi Bob Dylan’ı canlandıracak aktör belli oldu

“Dune”, “Little Women” gibi filmlerle tanınan ünlü aktör Timothee Chalamet (27), “Walk The Line”ın yönetmeni James Mangold tarafından yönetilen ve yakında çıkacak olan biyografik bir filmde efsanevi müzisyen Bob Dylan’ı canlandırmak için hazırlanıyor. Hazırlıkları 3 yıl süren film sürecinde, Chalamet’in vokal derslerinin de yer aldığını söyleyen Mangold, ünlü aktörün, Dylan’ın şarkılarını kendisinin seslendireceğini de ekledi. […]

  • Son Güncelleme: 11 Nisan 2023

“Dune”, “Little Women” gibi filmlerle tanınan ünlü aktör Timothee Chalamet (27), “Walk The Line”ın yönetmeni James Mangold tarafından yönetilen ve yakında çıkacak olan biyografik bir filmde efsanevi müzisyen Bob Dylan’ı canlandırmak için hazırlanıyor.

Hazırlıkları 3 yıl süren film sürecinde, Chalamet’in vokal derslerinin de yer aldığını söyleyen Mangold, ünlü aktörün, Dylan’ın şarkılarını kendisinin seslendireceğini de ekledi.

Film, 1941 doğumlu Dylan’ın, 19 yaşındayken New York’a gelmesi ve üç yıl içinde dünya çapında bir müzik fenomeni haline gelmesinin hikayesine odaklanacak.

Chalamet’in film çekimlerinden önce de müziğe yatkın olduğu ve hem gitar hem de piyano çalabildiği öğrenilirken çekimlerin bu yaz ağustos ayında başlayacağı açıklandı. (Sözcü)