Mürsel Gür’ün yeni şarkısı ‘Anlamadı’ yayınlandı

» Magazin » Mürsel Gür’ün yeni şarkısı ‘Anlamadı’ yayınlandı

Güçlü sesi ile arabesk tarzda şarkısı ile müzikseverlerle buluşan Mürsel Gür iddialı geldi. Gür’ün film tadında klibi ile müziğine kattığı farklı yorumu oldukça beğenildi. Yoğun şekilde mesajlar alan Mürsel Gür şarkısına olan güzel ilgi için oldukça mutlu. Anlamadı isimli şarkının sözü ve müziği Ertuğrul Polat imzası taşıyor. Şarkının aranjörlüğünü Nihat Ulaş üstlendi. Klip yönetmenliği koltuğunda […]

  • Son Güncelleme: 3 Nisan 2023

Güçlü sesi ile arabesk tarzda şarkısı ile müzikseverlerle buluşan Mürsel Gür iddialı geldi.

Gür’ün film tadında klibi ile müziğine kattığı farklı yorumu oldukça beğenildi. Yoğun şekilde mesajlar alan Mürsel Gür şarkısına olan güzel ilgi için oldukça mutlu.

Anlamadı isimli şarkının sözü ve müziği Ertuğrul Polat imzası taşıyor. Şarkının aranjörlüğünü Nihat Ulaş üstlendi. Klip yönetmenliği koltuğunda ise yine Nihat Ulaş yer alıyor.

Mürsel Gür’ün Anlamadı isimli şarkısı Grand Müzik’in Youtube kanalında yayınlandı.

Grand Müzik yapım şirketi kurucusu ve yapımcı Hayrettin Güneş, yeni ve iddialı isimlerle müzikseverleri kendi çatısında buluşturmaya devam ediyor.

Grand Müzik şirketi ünlü birçok sanatçı yelpazesi ile farklı ve renkli birçok proje ile adını müzik camiasında altın harflerle yazdırmayı başardı.

Türkiye ve Avrupa’da müzikseverlerle yeni isimleri keşfeden Grand Müzik iddialı isimler ile anlaşmalara devam ediyor.