Müge Anlı’yı canlı yayında şoke eden hareket! Bu kadarını beklemiyordu! ‘Bak Müge Hanım…’

» Magazin » Müge Anlı’yı canlı yayında şoke eden hareket! Bu kadarını beklemiyordu! ‘Bak Müge Hanım…’

atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programında sinirler gerildi. Anlı ile çok sayıda kadın taciz ettiği iddiasıyla hakkında sayısız şikayet bulunan Sinan Sardoğan arasında kavga çıktı. “Bak Müge Hanım adamı sinirlendirme” Hakkındaki taciz iddialarını her fırsatta yalanlayan ve savunmasıyla başta Müge Anlı olmak üzere herkesi sinirlendiren Sinan Sardoğan, bugünkü canlı yayında Anlı’nın kendisine […]

  • Son Güncelleme: 5 Ocak 2023

atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programında sinirler gerildi.

Anlı ile çok sayıda kadın taciz ettiği iddiasıyla hakkında sayısız şikayet bulunan Sinan Sardoğan arasında kavga çıktı.

“Bak Müge Hanım adamı sinirlendirme”

Hakkındaki taciz iddialarını her fırsatta yalanlayan ve savunmasıyla başta Müge Anlı olmak üzere herkesi sinirlendiren Sinan Sardoğan, bugünkü canlı yayında Anlı’nın kendisine hesap sorması üzerine patladı.

Sardoğan, “Sinirlenirsen sinirlen ne yapacaksın? Bak Müge Hanım adamı sinirlendirme. Geçen ‘beyninden kan getireceğim’ diyordun niye getirmedin. Hadi getir” dedi. Anlı ve Sinan Bey’in tartıştığı anlarda ise canlı yayındaki ses kısıldı.

Müge Anlı tepki göstermişti

Öte yandan Sinan Sardoğan, önceki günkü yayında Müge Anlı‘nın bacaklarına bakarken yakalanmıştı.

O anları fark eden Anlı, “Benim de bacaklarıma bakma. Sana bir uçarım buradan. Yararım senin beynini” demişti. Sinan Sardoğan ise “Ben senin bacaklarına mı bakıyorum” diyerek kendini savunmuştu.