MasterChef’e veda eden isimlere bir yenisi daha eklendi! Bakın bu kez hangi şef gidiyor!

» Magazin » MasterChef’e veda eden isimlere bir yenisi daha eklendi! Bakın bu kez hangi şef gidiyor!

Sevilen yarışma programı Masterchef, gelecek sezon All-Star formatıyla yayınlanacak. Ancak görünen o ki Mehmet Yalçınkaya kadroda olmayacak. Bilindiği üzere MasterChef Türkiye‘nin jüri koltuğunda Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya bulunuyor. Geçtiğimiz haftalarda MasterChef Türkiye 2022‘nin finali yapılarak şampiyon olan isim belirlenmişti. Finalin üzerinden kısa bir süre sonra şok bir iddia ortaya atıldı. Sosyal medyada […]

  • Son Güncelleme: 23 Ocak 2023

Sevilen yarışma programı Masterchef, gelecek sezon All-Star formatıyla yayınlanacak. Ancak görünen o ki Mehmet Yalçınkaya kadroda olmayacak.

Bilindiği üzere MasterChef Türkiye‘nin jüri koltuğunda Somer Sivrioğlu, Danilo Zanna ve Mehmet Yalçınkaya bulunuyor.

Geçtiğimiz haftalarda MasterChef Türkiye 2022‘nin finali yapılarak şampiyon olan isim belirlenmişti.

Finalin üzerinden kısa bir süre sonra şok bir iddia ortaya atıldı. Sosyal medyada yer alan iddialara göre, şef Mehmet Yalçınkaya, MasterChef Türkiye jüriliğinden ayrılma kararı aldı.

Mehmet Yalçınkaya’nın kendi işlerinde bazı sorunlar yaşadığı gerekçesiyle yeni sezonda programda jürilik yapmayacağı iddia edildi.

Yoğun çekim programı nedeniyle restoranına ve özel hayatına yeterince vakit ayıramayan Mehmet Şef‘in iddialara göre aldığı ücret konusunda da sorun yaşadığı öne sürüldü.

OdaTV’nin iddiasına göre, MasterChef Türkiye jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu’nun yeni sezonda olmayacağı öğrenildi.

Somer Sivrioğlu, restoranlarıyla ilgilenmek için 4 ay içerisinde Avusturalya’ya kesin geri dönüş yapacak.

Çıkan haberler sonrası ortaya atılan bir diğer iddiaya göre Mehmet şefin yerine gelecek ismin belli oldu. İddianın devamında Mehmet Yalçınkaya‘nın yerine ünlü şef Ömür Akkor‘un geleceği belirtildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gastronomi alanında ödül alan ikiz kardeşleri Cumhurbaşkanlığı Kültür Ve Sanat Büyük Ödülleri Töreni’nde barıştırmıştı.

MasterChef jürisinde beklenmeyen değişim! Ünlü şefin yerine bakın hangi 'ödüllü aşçı' geliyor!