Kraliçe’nin Ateş’i Gökhan Alkan basketbol dersi aldı

» Magazin » Kraliçe’nin Ateş’i Gökhan Alkan basketbol dersi aldı

Kanal D’nin yapımını Mednova’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, dünya çapında çok izlenen ‘Queen Sugar’ dizisinden uyarlanan yeni dizisi Kraliçe’de Ateş karakterini canlandıracak başarılı oyuncu Gökhan Alkan, çekimler başlamadan önce basketbol dersleri aldı. Ünlü basketbol koçu Ömer Uğurata ile çalışan Gökhan Alkan’ın tanıtımdaki performansı dikkat çekti. Başrollerini Gökhan Alkan, Burcu Özberk, Selin Şekerci ve […]

  • Son Güncelleme: 8 Mart 2023

Kanal D’nin yapımını Mednova’nın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Cevdet Mercan’ın oturduğu, dünya çapında çok izlenen ‘Queen Sugar’ dizisinden uyarlanan yeni dizisi Kraliçe’de Ateş karakterini canlandıracak başarılı oyuncu Gökhan Alkan, çekimler başlamadan önce basketbol dersleri aldı.

Ünlü basketbol koçu Ömer Uğurata ile çalışan Gökhan Alkan’ın tanıtımdaki performansı dikkat çekti.

Kraliçe'nin Ateş'i Gökhan Alkan basketbol dersi aldı

Başrollerini Gökhan Alkan, Burcu Özberk, Selin Şekerci ve Özgün Karaman’ın paylaştığı dizide, ülkenin en ünlü basketbolcularından birinin adının büyük bir skandala karışması sonucu eşinin hayatının alt üst olmasını konusu işleniyor.

Kraliçe'nin Ateş'i Gökhan Alkan basketbol dersi aldı

Dizinin oyuncu kadrosunda Ayşe Akın, Serhat Parıl, Afra Karagöz, Enez Koçak, Ecenaz Üçer, Ege Semih Erken, Melis Özçimen, Caner Nalbantoğlu, Merve Honca, Ferhat Yılmaz, Gülşehri Mina Kekeç, Umut Kaplıca ve Cihat Tamer gibi birbirinden renkli isimler yer alıyor.

Kraliçe'nin Ateş'i Gökhan Alkan basketbol dersi aldı