Kızının ameliyat parasını çalan vicdansız baba Müge Anlı’yı çıldırttı! ‘Suratına tükürürüm…’

» Magazin » Kızının ameliyat parasını çalan vicdansız baba Müge Anlı’yı çıldırttı! ‘Suratına tükürürüm…’

Müge Anlı, eşi Doğan Köse‘nin bulunması için başvuruda bulunan Merve Hanım’ı konuk etti. 4 yaşındaki çocuğunun Makrodaktili hastalığından muzdarip olduğunu söyleyen Merve Hanım, evladının ameliyat parasını alıp kaçan kocasına tepki gösterdi. Nisan ayına kadar 100 bin TL para biriktirmeleri gerektiğini ifade eden Merve Hanım, bunu başardıklarını yalnızca 15 bin TL kala kocasının o parayı ve […]

  • Son Güncelleme: 21 Şubat 2023

Müge Anlı, eşi Doğan Köse‘nin bulunması için başvuruda bulunan Merve Hanım’ı konuk etti. 4 yaşındaki çocuğunun Makrodaktili hastalığından muzdarip olduğunu söyleyen Merve Hanım, evladının ameliyat parasını alıp kaçan kocasına tepki gösterdi.

Nisan ayına kadar 100 bin TL para biriktirmeleri gerektiğini ifade eden Merve Hanım, bunu başardıklarını yalnızca 15 bin TL kala kocasının o parayı ve çalıştıkları marketteki paraları alıp kaçtığını iddia etti. Müge Anlı duydukları karşısında şaşkınlığını gizleyemedi.

Kızının ameliyat parasını çaldı!

Marketten paraların eksilmesi üzerine eve dönen ve kızının ameliyat parasının da yerinde olmadığını fark eden Merve Hanım, “Onun bir daha gelmeyeceğini anladım” diyerek market sorumlusunu aradığını söyledi.

Marketten 120 bin, evden 85 bin TL alıp kayıplara karışan adamın sorumsuzluğu izleyenlere ‘pes’ dedirtti.

Kızının ameliyat parasını çalan vicdansız baba Müge Anlı'yı çıldırttı! 'Suratına tükürürüm...'

Müge Anlı’dan sert tepki: “Görsem suratına tükürürüm!”

Müge Anlı canlı yayında “Gerçekten adetim değildir ama başka bir tabir bulamıyorum: Görsem suratına tükürürüm” diyerek Doğan Köse’ye tepki gösterdi.

Kayınvalide oğlunu savundu

Doğan Köse‘nin annesi oğlunun psikolojik bir bunalımda olduğunu söyleyerek onu savundu.

“İnsan evladıyla sınanır mı?”

Aynı konu, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bugün de işlendi. Gelininin isyanı üzerine kayınpeder canlı yayına bağlanarak oğlu Doğan Köse’ye verdi veriştirdi.

“Oğlundan bıktığını” belirten yaşlı adam, “İnsan evladıyla sınanır mı?” diyerek tepki gösterdi.

Kızının ameliyat parasını çalan vicdansız baba Müge Anlı'yı çıldırttı! 'Suratına tükürürüm...'